Trečiadienį Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijoje tvyrojo ypatinga nuotaika – čia nuaidėjo paskutinis skambutis 77-osios laidos abiturientams. Šiemet gimnaziją baigia 25 dvyliktokai, kuriems ši šventė tapo simboline naujo gyvenimo etapo pradžia.
Reikšmingos šventės proga abiturientus sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Žydrė Žilinskienė. Ji linkėjo dvyliktokams ne tik sėkmingai išlaikyti brandos egzaminus, bet ir drąsiai svajoti, pasitikėti savimi bei nebijoti gyvenimo iššūkių.
Sveikinimo žodžius taip pat tarė Pilviškių „Santakos“ gimnazijos direktorė Danutė Valiūnienė, Pilviškių seniūnijos seniūno pavaduotoja, laikinai einanti seniūno pareigas, Loreta Bieliukienė bei Pilviškių miestelio bendruomenės pirmininkė Inga Krupavičienė. Jauniesiems žmonėms linkėta drąsiai žengti į ateitį, tikėti savo jėgomis ir nepamiršti mokyklos, kurioje prabėgo vieni gražiausių jaunystės metų.
Jautrių akimirkų kupinos šventės metu abiturientai dėkojo mokytojams už kantrybę, rūpestį, palaikymą ir suteiktas žinias. Tradiciškai simbolinis mokyklos raktas perduotas naujiesiems mokyklos šeimininkams – vienuoliktokams.
Šventėje netrūko nei šypsenų, nei jaudulio, o ne vieno akyse suspindo ir atsisveikinimo ašara. Nuotaikingą staigmeną šventės dalyviams paruošė ir abiturientų tėvai – jie savo vaikus nustebino muzikiniu pasirodymu.
Jau ateinantį pirmadienį abiturientų laukia pirmasis rimtas išbandymas – prasidedanti brandos egzaminų sesija. Tądien abiturientai laikys lietuvių kalbos ir literatūros A ir B lygių patikras. Linkime sėkmės, susikaupimo ir pasitikėjimo savo jėgomis!

