Pirmadienio rytą – vairuotojų blaivumo kontrolė

Kelių policijos skyriaus pareigūnai pirmadienio rytą nuo 7.30 iki 10 val. tikrino vairuotojų blaivumą Marijampolės mieste ir kelyje Kaunas – Marijampolė – Suvalkai 80 km. Buvo patikrinta apie 180 transporto priemonių vairuotojų. Nustatyti 4 neblaivūs, vairavę krovininius automobilius (visi – Lenkijos piliečiai). Jiems nustatyta 0,35; 0,3;  0,24 ir 0,06 prom. alkoholio (primename, kad transporto priemonių, kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė negu 3,5 t , vairuotojai privalo būti visiškai blaivūs).

Policija primena, kad transporto priemonių greitis ir vairuotojų blaivumas kontroliuojamas nuolat, pareigūnai tai atlieka ir žymėtuose, ir nežymėtuose policijos automobiliuose. Marijampolės policija prašo, kad asmenys, pastebėję apgirtusį vairuotoją, neleistų jam sėsti prie vairo arba nedelsdami apie tai praneštų bendruoju pagalbos telefonu 112.

POLICIJA REAGUOJA Į KIEKVIENĄ GYVENTOJŲ PRANEŠIMĄ APIE NEBLAIVIUS AR NESAUGIAI MANEVRUOJANČIUS VAIRUOTOJUS. 85-90 proc. eismo dalyvių, apie kuriuos policija gavo gyventojų pranešimus, surandama, patikrinama arba sulaikoma.

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE