Pirmadienio rytas „su promilėmis“ – 5 vairuotojams

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) Kelių policijos skyriaus pareigūnai ankstyvą kovo 27-osios rytą (nuo 07.30 val. iki 10.00 val.) tikrino vairuotojų blaivumą Marijampolės sav. kelyje A5 (Kaunas – Marijampolė – Suvalkai).

Keturi Kelių patrulių ekipažai priemonės metu patikrino apie 170 transporto priemonių. Paaiškėjo, kad pirmadienio rytą ne visi vairuotojai darbo dieną pradėjo būdami blaivūs – nustatyti 4 neblaivūs krovininių automobilių vairuotojai, jiems nustatyta 0,62 prom., 1,14 prom., 0,35 prom. ir 0,37 prom. girtumai. „Pasižymėjo“ ne tik vienas Lietuvos pilietis, bet ir per Lietuvos Respublikos teritoriją važiavę Baltarusijos, Lenkijos bei Estijos piliečiai. Vienam lengvojo automobilio vairuotojui alkoholio matavimo prietaisas parodė 0,34 prom. alkoholio, t. y. neviršijo leistinos 0.4 promilių ribos.

Policija primena: transporto priemonių vairuotojų blaivumas tikrinamas nuolat. Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo, kad gyventojai būtų pilietiški ir, pastebėję apgirtusį vairuotoją, neleistų jam sėsti už vairo arba nedelsdami apie tai praneštų bendruoju pagalbos telefonu 112.

Mūsų bendras tikslas – eismo dalyvių saugumas kelyje.

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE