• Artimiausi renginiai
  • Savaitgalis
  • Receptai
  • Sūduvos istorija
  • Pranešk
  • Įmonių katalogas
Sekmadienis, 7 birželio
Sūduvos Gidas
Justicija
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus

Pirmąją sezono pusę įvertinęs M. Kiltinavičius: „Esu patenkintas vyrų nusiteikimu, darbu ir atsidavimu“

2022-01-20
Krepšinis, Sportas
Laikas: 3 min skaitymo
A A
Marius Kiltinavičius / Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Marius Kiltinavičius / Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pirmąją „7bet-NKL“ reguliariojo sezono dalį užbaigė būdama vienvalde pirmenybių lydere.

Marijampoliečiai savo sąskaitoje turi 23 pergales ir 3 pralaimėjimus bei yra pasiekę 9 laimėjimus paeiliui ir šiuo metu fiksuoja ilgiausią pergalių seriją visoje lygoje.

Įpusėjus sezonui tinklalapis „suduva-mantinga.lt“ pakalbino vyriausiąjį trenerį Marių Kiltinavičių, kuris aptarė komandos rezultatus, progreso siekį, mokymąsi iš klaidų bei žaidėjų demonstruojamą formą.

„Pirma sezono dalis mums buvo ganėtinai sėkminga, – tinklalapiui „suduva-mantinga.lt“ sakė M. Kiltinavičius. – Vienu metu neišvengėme žaidybinės formos duobelės, bet tai yra visiškai normalu.“

„Galiu pasidžiaugti, kad greitai iš jos išlipome. Bangavimas nebuvo didelis, esu patenkintas vyrų nusiteikimu, darbu ir atsidavimu“, – pridėjo specialistas.

Paklaustas, kurioje vietoje mato didžiausią potencialą tobulėjimui, specialistas konkretaus aspekto neįvardijo, tačiau pripažino, jog gynyba yra kertinis viso žaidimo pamatas.

Marijampoliečiai yra geriausiai puolanti komanda (vid. 93,3 tšk. per rungtynes), tačiau net ir kalbėdamas apie puolimą M. Kiltinavičius atidavė duoklę gerai gynybai.

„Visą laiką visuose aspektuose galima tobulėti. Nėra taip, kad kažkur nebūtų galima tobulėti. Dažnai akcentuoju gynybą, nes man tai yra labai svarbu. Net ir kalbant apie puolimą, jis yra labai stipriai susijęs su gynyba.

Būtent gera gynyba mums dažnai leidžia susikurti daugiau lengvesnių taškų puolime. Tai vienas iš faktorių, kodėl puolimas yra toks rezultatyvus“, – teigė M. Kiltinavičius.

„Kalbant apie kitus aspektus (puolime) mums gerai pavyksta išnaudoti stipriąsias žaidėjų savybes puolime, kas taip pat padeda varžovų aikštės pusėje“, – pratęsė strategas.

M. Kiltinavičiaus užsiminta žaidybinės formos duobelė įvyko gruodžio mėnesį, kuomet marijampoliečiai buvo patyrę dvi nesėkmes per trejas rungtynes. Iš pradžių „Sūduva-Mantinga“ 86:92 nusileido „Telšiams“, o jau po 7 dienų krito prieš „Gargždus“ (55:66).

M. Kiltinavičius pripažino, jog tokie pralaimėjimai turi ir savų pliusų.

„Be jokios abejonės – bet kuris pralaimėjimas gali būti panaudotas naudingai. Sezono metu esmė yra augti ir gerinti savo žaidimą, o geriausia mokytis – iš savo klaidų. Kada klaidas ištaisai, tos klaidos išeina į naudą tau pačiam“, – pažymėjo vyr. treneris.

Kalbant apie gerai išnaudojamus žaidėjus puolime, vienas tokių yra Šarūnas Beniušis. Nors puolėjas ant parketo vidutiniškai praleidžia po 20 minučių, jo statistika siekia 16,3 taško, 5,9 atkovoto kamuolio bei 20,9 naudingumo balo.

Pagal pastarąjį rodiklį Š. Beniušis yra penktoje vietoje tarp visų „7bet-NKL“ krepšininkų.

„Šarūnas turi daug stipriųjų pusių. Jis yra labai mobilus, pradėjo pataikyti iš distancijos, žaisti nugara į krepšį. Gerai žaidžia pikenrole, gerai bėga į greitą ataką. Jis turi daug stiprybių ir džiaugiuosi matydamas jo progresą“, – auklėtinio žaidimu pasidžiaugė strategas.

M. Kiltinavičius pagyrų negailėjo ir jauniesiems komandos krepšininkams – Augustui Merkiui, Matui Dabulevičiui bei Mantui Babarskiui.

„Jie palieka tikrai neblogą įspūdį. Turint omenyje jų amžių… Augustas apskritai yra labai jaunas. Esu jais patenkintas, jie stengiasi, rodo norą ir visai neblogai pasinaudoja jiems suteiktais šansais bei taip kaupia labai reikalingą patirtį“, – apie komandos jaunimą atsiliepė M. Kiltinavičius.

„Sūduva-Mantinga“ vyriausiasis treneris taip pat pozityviai atsiliepė ir apie Luką Aukštikalnį. Nepaisant to, jog krepšininkas dvejus metus praleido be krepšinio, M. Killtinavičius neabejoja L. Aukštikalnio tiek krepšininko, tiek žmogiškosiomis savybėmis.

„Man Lukas palieka labai gerą įspūdį. Man labai patinka jo asmenybė ir (žmogiškosios) savybės. Manau, kad jo sugrįžimas yra labai sėkmingas ir jis apie save dar tikrai duos žinoti“, – teigė M. Kiltinavičius.

Prieš artėjantį antrąjį reguliariojo sezono etapą „Sūduva-Mantinga“ turės beveik dviejų savaičių pertrauką.

Paskutines rungtynes sužaidę sausio 15 d., marijampoliečiai į artimiausias rungtynes išbėgs lygiai po savaitės – sausio 27 d., kuomet bus žaidžiama su Vilkaviškio „Perlu“.

„Dirbėsime ties detalėmis, ties kuriomis norime padirbėti, – komandos planus per laisvą laikotarpį atskleidė M. Kiltinavičius. – Bandysime įsivesti kažką naujo bei stengsimės maksimaliai gerai išnaudoti šį laiką tiek taktiniam, tiek fiziniam pasirengimui.“

,,Sūduva-Mantinga” inf.

DalintisSiųsti

Naujienos iš interneto:

Rekomenduojami Video:

TAIP PAT SKAITYKITE:

Žinios

Pašešupių praeities vasariškos naujienos: Kazlų Rūda, Liubavas ir Liudvinavas
Duris atvėrė atnaujinti Laikinosios nakvynės namai – daugiau galimybių žmogui grįžti į savarankišką gyvenimą
Naujas impulsas rajonui: Paežerių dvare nuaidėjo forumas „Investuok Vilkaviškyje“
Marijampolėje bus modernizuojamos priedangos: daugiau saugumo gyventojams ir geresnis pasirengimas ekstremalioms situacijoms

Kultūra

Užverčiamas svarbus etapas: Marijampolės sporto centras išlydėjo abiturientų laidą
Vilkaviškio kultūros centre iškilmingai išlydėta nauja menų mokyklos absolventų karta
Adrinos koncerto suknelė – garsios brazilų dizainerės Serenos Coelho kūrinys
Į Marijampolės Poezijos parką šeštą kartą sugrįžta renginys „Atsipalaiduok“

Sportas

Marijampolėje skambėjo padėkos „Sporto savaitės 2026” organizatoriams
Kazlų Rūdos SC „Ataka-Danilus“ išsaugojo vyriausiąjį trenerį Tomą Bietkį
Šeštadienį Marijampolėje startuoja azartiškos seniūnijų sporto žaidynės
Jaunimo krepšinio turnyre „Atakos Taurė‘ 2026“ Kazlų Rūdos sporto centro krepšininkai iškovojo antrąją vietą

Politika

Vilkaviškio rajonas žvelgia į 2033-uosius: ieškoma vizijos, kuri vienytų bendruomenę ir atlieptų ateities iššūkius
Vilkaviškio rajono savivaldybė dalyvauja pirmajame Lietuvos savivaldybių garbės ambasadorių suvažiavime
Europos Parlamente jau šeštus metus iš eilės bus pagerbtas sovietų vykdytų tremčių aukų atminimas
Pajevonio seniūnijoje pristatyta 2025 metų veiklos ataskaita: aptarti nuveikti darbai ir ateities planai

Įdomu

Tik 8 proc. lietuvių turi testamentą: kodėl šį klausimą paliekame ateičiai?
Kodėl vestuvių nuotraukos po 10 metų tampa viena brangiausių vestuvių dalių?
Kai motinystė nedžiugina: atskleidė, kaip atpažinti pogimdyvinę depresiją, ir patarė, kada būtina kreiptis pagalbos
„Kas kuria Marijampolę?“: Marijampolės meno mokykla

Verslas

Naujas impulsas rajonui: Paežerių dvare nuaidėjo forumas „Investuok Vilkaviškyje“
Vilkaviškis investuotojams pristatys regiono potencialą
Vilkaviškio rajono savivaldybei – Lietuvos verslo konfederacijos padėka už palankios aplinkos verslui kūrimą
Sūduvos pramonės ir verslo asociacijos susirinkime – Prezidento ataskaita, žinomų šalies bei verslo lyderių gausa pasižymėję metai ir eksperto įžvalgos apie komunikacijos taisykles

Mokslas ir studijos

Marijampolėje pagerbti geriausi mokslo metų mokiniai, mokytojai ir meno kolektyvai
Ministerija skirs 260 stipendijų technologijų, inžinerijos ir matematikos studentams regionuose
Beveik 3 mln. eurų investicija į ateitį: Tūkstantmečio mokyklų programa paliko ryškų pėdsaką Marijampolės mokyklose
Ateitis renkasi Marijampolę: pasirašytos pirmosios sutartys su būsimomis mokytojomis

Turizmas

Vilkaviškis investuotojams pristatys regiono potencialą
Prasidėjus maudymosi sezonui įvertintas rajono maudyklų pasirengimas
Marijampolės savivaldybėje pradėtas maudymosi sezonas: pirmieji tyrimai patvirtina – vanduo saugus maudytis
Šakių turizmo ir verslo informacijos centrui pradeda vadovauti Vaida Zimnickienė
Reklama
Marimedis Marimedis Marimedis
Pamatyti.lt Pamatyti.lt Pamatyti.lt
Sūduvos Gidas

Teisės saugomos © 2024

Naršyti

  • Pranešk naujieną
  • Naudojimosi taisyklės
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Privatumo politika
  • Kalvarija
  • Kazlų Rūda
  • Marijampolė
  • Šakiai
  • Vilkaviškis

Sekite mus

  • Sūduvos gidas
  • Žinios
    • Kalvarija
    • Kazlų Rūda
    • Marijampolė
    • Vilkaviškis
    • Šakiai
  • Kas vyksta Sūduvoje?
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
  • Savaitgalis
  • Kriminalai
  • Karas Ukrainoje
  • Receptai
  • Istorijos verpetai
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Kultūra
  • Įdomu
  • Grožis
  • Mokslas ir studijos
  • Video
  • Reklama
  • Kontaktai
  • ŽŪM naujienos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Sūduvos gidas
  • Žinios
    • Kalvarija
    • Kazlų Rūda
    • Marijampolė
    • Vilkaviškis
    • Šakiai
  • Kas vyksta Sūduvoje?
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
  • Savaitgalis
  • Kriminalai
  • Karas Ukrainoje
  • Receptai
  • Istorijos verpetai
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Kultūra
  • Įdomu
  • Grožis
  • Mokslas ir studijos
  • Video
  • Reklama
  • Kontaktai
  • ŽŪM naujienos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus