Pirmieji žingsniai ant podiumo pasitikėjimo savimi neatėmė

Neseniai Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“ nugriaudėjo įspūdingas madų šou. Jame dalyvavo ir vizažistė iš Vilkaviškio Kristina Jasukevičienė. Jauna moteris į šį šou buvo pakviesta ne dėl savo profesinių sugebėjimų. Ji dalyvavo visai kitu amplua – Kristina tuokart tapo Erikos Vitulskienės plius dydžio kolekcijos modeliu.

Kaip atsitiko, kad jauna moteris iš Vilkaviškio pateko į pasaulyje vieno žymiausių mados istorikų, kolekcininko, scenografo ir daugybės talentų savininko profesoriaus Aleksandro Vasiljevo naujausią mados šou „Mados alchemija: XX–XXI a. stiliaus ikonos“?

„Iš tikrųjų aš ir pati nesitikėjau kada nors atsidurti tokiame dideliame renginyje, bet mintis tapti plius dydžio modeliu neapleido niekada. Pernai jau buvau užpildžiusi anketą dalyvauti Erikos Vitulskienės mados namų kolekcijos pristatyme. Sekėsi visai neblogai, nes man pasitikėjimo savimi netrūksta, esu drąsi, nebijau viešumos, savo aukšto ūgio ir stambesnio kūno sudėjimo nelaikau trūkumu. Kaip tik stengiuosi tai išnaudoti. Tai ir šįkart drąsiai rodžiau save, sulaukiau pagyrimų, tačiau tuokart atrinkta nebuvau. Per daug nenusiminiau, nes namuose auga du maži sūneliai, tad dėmesio jiems niekada ne per daug. Ramiai sau darbavausi grožio salone, puošiau savo klientes, o visai neseniai sulaukiau E. Vitulskienės skambučio, kad esu kviečiama demonstruoti jos naują kolekciją. Aišku, kad su džiaugsmu sutikau“, – pasakojo Kristina.

Kolekcijos pristatymo išvakarėse vilkaviškietė važiavo į Vilnių, kur jai buvo pritaikyti rūbai. Kristina pasakojo, jog teko išsimatuoti vos ne visą kolekciją, kad sužinotų, kuris drabužis kuriai dalyvei labiausiai tinka. Kitą dieną, kelios valandos prieš šou, merginos mokėsi vaikščioti podiumu, joms buvo pritaikytas makiažas, batai. Kristina sakė, kad jai skirtas apavas baisiai spaudė kojas, buvo nutirpę pirštai, tad visą tą laiką teko kęsti didžiulį nepatogumą.

„Baisiausia ir buvo atsistoti ant aukštų kulniukų, nes aš apskritai niekada neaviu aukštakulnių. O čia dar reikėjo palypėti laipteliais ir gražiai paeiti podiumu. Muziką, pagal kurią turėjome žengti, išgirdome tik prieš pat pasirodymą. Tačiau ne tai buvo baisiausia“, – pasakojo K. Jasukevičienė.

Jauna moteris sakė, kad jausmas pirmą kartą pasirodant viešai tokiai auditorijai nepalyginamas su niekuo. Kristinos žodžiais tariant, žengusiai podiumu aplinkinis pasaulis jai tarsi išnyko. Liko ryški balta šviesa ir daugiau nieko. Išnyko net garsai. Debiutantė girdėjo tik garsų savo širdies plakimą ir nebylius nuogąstavimus, kad tik nesukluptų. Kelios minutės, praleistos žengiant podiumu, prilygo kelioms valandoms. O sugrįžusiai į užkulisius virpėjo ir kojos, ir rankos…

„Dabar suprantu, koks sunkus yra modelio darbas ir kiek jis pareikalauja ištvermės. Ir Erika Vitulskienė sako, jog jai taip nutinka kiekvieną kartą pasirodant su savo modeliais ir kad priprasti kažin ar įmanoma. Bet užtat viską atperka tas savitarpio palaikymas, smagi atmosfera, pažintys su įžymybėmis, Erikos paprastumas ir draugiškumas. Teko susipažinti ir su dainininku Merūnu Vitulskiu, kuris yra tiesiog žmogus, kaip ir mes visi, ir, beje, labai šiltas, draugiškas“, – pasakojo vilkaviškietė.

Ši patirtis moters neišgąsdino. Po pasirodymo Vilniuje ji jau sudalyvavo ir kitoje modelių atrankoje. Tiesiog pamatė skelbimą internete ir nuvyko. Kol kas Kristina nežino, ar bus pakviesta pasirodyti, tačiau dėl to per daug galvos sau nesuka ir ruošiasi kur nors dalyvauti vėl. Ji labai norėtų nuvykti į laidos „Dydžio evoliucija“ atranką, tačiau kol kas negali sau leisti šitiek laiko palikti mažus sūnelius. Tačiau viskas – dar prieš akis.

Prieš ketvertą metų iš užsienio grįžusi vilkaviškietė vien savo gimtajame mieste užsidaryti neketina. Daili moteris mąsto ne tik apie modelio karjerą, bet ir apie savo profesinės srities plėtrą. Ir šiuos planus rengiasi įgyvendinti artimiausioje ateityje.

Kristina ŽALNIERUKYNAITĖ   “Santaka”

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE