Penktadienį, 13:55 val. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdos sav., Plutiškių k. Tabariškių g. dega gyvenamasis namas.
Atvykus ugniagesiams-gelbėtojams, gyvenamasis namas degė atvira liepsna.
Gyventojai iš namo išėjo iki PGP atvykimo.
Gaisro metu pilnai sudegė mansarda, išdegė tambūras, koridorius, pirmojo aukšto du kambariai, virtuvė ir vonios patalpa su namų apyvokos daiktais, kiti du kambariai sulieti vandeniu.
Iš namo išneštas dujų balionas.
Atjungta elektra, užsukti dujų balionai, buvę dujų balionų spintoje, iš kurios dujos buvo tiekiamos į dujinį katilą.
Vanduo buvo tiekiamas iš dirbtinio vandens šaltinio, nutiesus 20 m magistralinę liniją.
Dūmų detektorius buvo.
Šaltinis:
PAGD prie VRM

