Po koronaviruso bangos – renginių banga klube Tonas

Vyriausybei paskelbus apie karantino pabaigą, renginių vietos ir atlikėjai pabudo lyg iš žiemos miego, nors jau spėjome pasimėgauti ir vasariškai karščiais.  Marijampolėje prieš karantiną duris atvėręs klubas „Tonas“ – ne išimtis.  Nuo birželio 26 d. vėl pradedanti veikti renginių vieta kviečia užsukti, ne tik gyvos muzikos pasiklausyti, bet ir skaniai pavalgyti ar išgerti.

O vasaros sezoną „Tonas“ pradės su jau sugrįžtančiais „Saulės Kliošu“. Kolektyvas yra eilę kartų dalyvavę „Eurovizijos“ atrankose, drąsu teigti, kad tai viena iš šilčiausių grupių Lietuvoje, jazz, pop, rnb elementų turintis skambesys, užburia visus – didelius ir mažus.

Bilietus galite įsigyti čia: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/saules-kliosas-sugrizta–marijampole-315569/

Saulės kliošas

Liepos 3 d. sulauksim ne ką mažiau intriguojančių svečių, vienas iš jų – Meksikos pilietis Daniel Rios, jis kartu su, ko gero, vienu geriausių būgnininkų Lietuvoje Ąžuolu Paulausku sukūrė duetą, kurio metu pristatys Pietų Amerikos skambesiu pripildytą programą, latino, jazz ir netgi pop garsų išgirsite šio vakaro metu.

Bilietus galite įsigyti čia: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/gyvas-latino-azuolas-ir-dan-duo-315730/

Tonas. Ažuolas ir Dan Dua Facebook Cover - Copy

Liepos 10 d. mus aplankys 1950-ųjų Amerikos skambesys – grupė „Rolling Box Band“ jie propaguoja tų dienų stilių – daug twisto, žemas vokalas ir vietoje nenustygstančios kojos, taigi kaip supratote per jų pasirodymus judesio tikrai netrūksta. RENGINYS NEMOKAMAS

Rolling Box Band

Liepos 17 d. pas mus atskris „Baltos Varnos“ ir jų pagrindinės vokalistės ir dainų kūrėjos Milda ir Teresė Andrijauskaitės, suspindėjusios Laumių vaidmenyse, skambiai per arenas nužengusiame miuzikle „Eglė žalčių karalienė“. Unikaliais vokalais išsiskiriančios merginos daugeliui tapo atradimu. Dar didesniu atradimu gali tapti jų autorinė kūryba. Grupės atliekamos dainos kupinos folk’o elementų, galima išgirsti etno ar liaudies dainų motyvų. Ką jau kalbėti apie improvizacijas, kurių gausu tarp dainų.

Bilietus galite įsigyti čia: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/baltos-varnos–marijampole-315788/

Baltos Varnos

Liepos 24 d. legendinė grupė „Atika“ aplankys Marijampolę. Kuriam laikui pavykus suderinti skirtingus muzikinius skonius bei išlaikius teigiamą vidinį mikroklimatą, grupė suplanavo koncertų grafiką, į kurį įtraukė ir Marijampolę. Savita atlikimo maniera, autentiškas kūrybinis braižas ir keistumu dvelkianti muzikinė magija – raktiniai grupės koncertus apibūdinantys žodžiai.

Bilietus galite įsigyti čia: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/atikos-koncertas-marijampoleje-315729/

Atika

Rugpjūčio 1 d. atskrenda dar vienas puikiai žinomas paukštis – „Baltasis Kiras“. Jie gimė lietuviškojo Zapos – Liudo Giros – kiemelyje, kuomet draugų kompanija atšilus orui nusprendė išeiti pagroti į miestą. Grupės sudėtis nuo įsikūrimo pradžios kito, tik jos narys, tikrų tikriausias Kiras – Tautvydas Paulius Augustinas, niekur nedingo ir vis bandė suburti grojančius žmones bendriems tikslams – LOVE. Dabar groti koncertuose pasikviečiamas būrys draugų, kurį sudaro žmonės iš kitų grupių ar tiesiog muzikai neabejingi bičiuliai ir tokiu būdu sukuriant nepamirštamą ir išskirtinį skambesį. Juk tai ir yra tikrasis rokenrolas!

Bilietus galite įsigyti čia: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/baltasis-kiras–marijampole-315787/

Baltasis Kiras

Renginių sąrašas iki rugpjūčio 1d.

Birželio 26d. – Saulės kliošas – https://www.facebook.com/events/285731922473207/
Liepos 3d. – Gyvas latino: Ąžuolas ir Dan Duo – https://www.facebook.com/events/735068640569461/

Liepos 10d. – Rolling box band – https://www.facebook.com/events/626836911256747/

Liepos 17d. – Baltos Varnos – https://www.facebook.com/events/261436664939571/
Liepos 24d.  – Atika – https://www.facebook.com/events/194886321721065/

Rugpjūčio 1d. – Baltasis Kiras – https://www.facebook.com/events/756980205038270/

 

Bilietus į visus renginius galite įsigyti Bilietai.lt platformoje (https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/klubas-tonas-69420/) arba visose Maxima informacijos kasose.

 

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE