Policija vagių grobį rado anksčiau nei jo pasigedo apvogtieji

Pastaruoju metu Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (toliau – apskr. VPK) registravo keletą vagysčių Lietuvos-Lenkijos pasienyje iš krovininių automobilių. Kol jų vairuotojai ilsisi, vagys jau tris kartus įsigudrino apšvarinti Kalvarijos sav. automobilių stovėjimo aikštelėse (degalinėse) stovinčius vilkikus su kroviniais.

Marijampolės apskr. VPK Kalvarijos PK pareigūnams pavyko sulaikyti asmenis, kurie lengvajame automobilyje vežėsi naujutėlaitį brangų dviratį, dingusį iš automobilio priekabos. Antrąją vagystę, įvykdytą po keleto dienų, kuomet iš priekabos pavogta maisto produktų ir medicinos įrangos, pareigūnai dar tiria. Trečioji vagystė įdomi tuo, kad vagių grobį policija rado anksčiau nei vairuotojai pastebėjo esą apvogti.

Dėl padažnėjusių vagysčių pasienyje buvo sustiprintas patruliavimas, siekiant užtikrinti saugumą. Taigi praėjusią naktį, apie 02.15 val., Marijampolės apskr. VPK Kalvarijos PK pareigūnai, sukdami į degalinės teritorijoje esančią automobilių stovėjimo aikštelę, pastebėjo, jog už netoliese esančių krūmokšnių nuo šviesų atsispindi automobilio numeriai. Nuvažiavę patikrinti, rado stovintį automobilį „VW Sharan“ (su Baltarusijos Respublikos valstybiniais numeriais) užvestu varikliu, bet jau be vairuotojo. Jame pareigūnai pamatė 18 LG televizorių (dėžėse). Įtardami vagystę, pareigūnai iš karto pakvietė pastiprinimą, atvyko ir kinologas su šunimi. Tarnybinis šuo pareigūnus nuvedė iki kitos degalinės, tačiau čia įtariamųjų pėdsakai dingo.

Kiti pareigūnai apžiūrėjo degalinėje esančią automobilių stovėjimo aikštelę bei joje esančius vilkikus.   Pastebėjo, jog vieno čia stovėjusio vilkiko „Volvo“ pažeista priekabos plomba. Jo vairuotojai miegojo – vyrai (Latvijos piliečiai) net nežinojo, jog yra apvogtas automobilis. Jie su kroviniu (LG televizoriais) iš Lenkijos turėjo nuvykti į terminalą Kaune.

Pareigūnai aikštelėje netoli šio vilkiko  rado ir kitų įkalčių, kurie rodo, jog vagys galėjo planuoti degalų vagystę iš automobilių, bet aptiko geresnį grobį – televizorius. Arba jiems tiesiog sutrukdė pareigūnai.

Marijampolės apskr. VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. dėl vagystės. Už šį nusikaltimą gali grėsti  laisvės atėmimo bausmė iki 8 metų.

Marijampolės apskr. VPK informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE