Policijos pareigūnai prašo pagalbos: „Galbūt esate įvykių liudininkas?”

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Marijampolės apskr. VPK) Kelių policijos skyriuje tiriamas eismo įvykis, registruotas 2020-01-20 apie 08.58 val. Marijampolės sav., kelyje Kaunas – Marijampolė – Suvalkai, 57.300 km. Eismo įvykio metu nenustatytos markės transporto priemonės vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, rikiuodamasis į kitą eismo juostą nepaliko saugaus tarpo iš šono, kad eismas būtų saugus, dėl ko kliudė greta važiuojantį automobilį „VW Golf”, valst. Nr. HPO 424, ir jį sugadino. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Dar vienas tiriamas eismo įvykis registruotas 2020-01-21 apie 12.36 val. Marijampolėje Gedimino g. 96 esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Eismo įvykio metu galimai sunkiasvorės transporto priemonės vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, dėl ko kliudė stovintį automobilį „Renault Espace”, valst. Nr. GBG 793, ir jį sugadino. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Asmenis, mačiusius šiuos eismo įvykius ar turinčius kitos tyrimams vertingos informacijos (vaizdo registratorių įrašai ar pan.), prašome kreiptis į Kelių policijos skyrių, esantį Marijampolėje V. Kudirkos g. 61 (1 kab.), arba paskambinti tel. (8 700) 65829, 112.

Marijampolės apskrities VPK informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE