Populiariausi akinių rėmelių prekiniai ženklai – kodėl jie tokie populiarūs?

Nors akinių pagrindinė funkcija yra užtikrinti gerą regėjimą, tačiau jie kartu tampa ir stiliaus dalimi. Juk tai bene vienintelis aksesuaras, kuris žmogų lydi kiekviename žingsnyje. Ir jeigu drabužių derinius keisti galima praktiškai kasdien, akiniai dažniausia lieka tie patys. Todėl jų pasirinkimui skiriama pakankamai daug dėmesio. O pagrindinė to priežastis yra noras, kad jie tiktų prie žmogaus veido bruožų bei aprangos stiliaus. Lęšiai yra gaminami atsižvelgiant į gydytojo rekomendacijas, o rėmelius galima išsirinkti patiems. Būtent dėl didelės jų svarbos asmeniniam įvaizdžiui, žmonės neretai renkasi žinomų gamintojų variantus.

Populiariausi akinių rėmelių gamintojai

Besidomintys mada ir išskirtiniais produktais nesunkiai galėtų išvardinti ne vieną garsų prekinį ženklą. Daugelis tokių gamintojų savo asortimentą pildo ne tik nuo saulės, bet ir korekcinių akinių rėmeliais. Šiame straipsnyje apžvelgsime populiariausius akinių rėmelių gamintojus.

Christian Dior

Tai Prancūzijos įmonė, kurios asortimentas yra pakankamai platus. Jis prasideda nuo aukščiausios mados drabužių ir baigiasi aksesuarais bei kosmetikos gaminiais. Šie mados namai yra susižėrę ne vieną apdovanojimą. Dėl savo žinomumo jie ne tik, kad neatsilieka nuo mados tendencijų, bet netgi patys jas diktuoja. Ir visai nesvarbu ar tai bus lūpų dažai, ar korekciniai akiniai, šis vardas jau daugybę metų garantuoja aukščiausią kokybę.

Andy Wolf

Nors šio prekinio vardo veiklos spektras mados pasaulyje nėra labai platus, tačiau jis gali pasiūlyti tikrai išskirtinius akinius. Būtent akinių rėmelių sričiai šis gamintojas ir skiria visus savo pajėgumus, nuolat kuria naujus dizainus. Andy Wolf ženklas yra siejamas su naujausiomis madomis ir unikaliomis formomis bei stiliaus sprendimais, tad šis prekinis ženklas yra žinomas ne tik turintiems regos problemų.

Gucci

Šių mados namų daugeliui pristatinėti nereikia. Gucci 2019 metais buvo paskelbtas ,,geidžiamiausiu” mados prekiniu ženklu. Gucci yra žinomas net ir minimaliai besidomintiems stiliaus naujienomis. Šie Italijos kūrėjai labiausiai žinomi dėl savo prabangių drabužių bei aksesuarų. Akiniai ne išimtis. Gucci gali pasiūlyti išskirtinio stiliaus bei aukštos kokybės produktus.

Saint Laurent

Dar vieni Paryžiaus mados namai. Labiausiai jiems būdingas klasikinio stiliaus derinimas su moderniais elementais. Būtent šio gamintojo akiniai ar bet kuris kitas produktas tiks vertinantiems stilių, bet nenorintiems atrodyti iššaukiančiai. Tarp didelio akinių rėmelių pasirinkimo nerasite ryškių bei neįprastų spalvų -gaminiuose vyrauja klasikiniai bei pasteliniai atspalviai. Nepaisant to gaminiai yra unikalūs, todėl puikiai tiks solidų, tačiau tuo pačiu ir madingą stilių mėgstantiems palaikyti žmonėms.

Tom Ford

Amerikiečių mados dizaineris, daugeliui dar žinomas ir kaip kino režisierius. Ir nors šis prekinis ženklas neturi gilių tradicijų ir yra pakankamai naujas tačiau pats Fordas mados pasaulyje tikrai nėra naujokas. Prieš tai jam teko darbuotis tiek Gucci, tiek ir Saint Laurent kompanijose, kuriose užėmė aukštas pareigas. Jo siūlomi akinių rėmeliai tikrai neatsiliks nuo madų tendencijų ir nebus nustelbti kitų garsiausių gamintojų.

akiniai
© pexels.com

Laiko patikrinti ženklai

Kai kuriems gali atrodyti, jog garsiausių gamintojų produktai kainuoja nepagrįstai daug. Tačiau, nepaisant to, jie yra vis tiek populiarūs. Ir tai nėra tik paprastas atsitiktinumas – niekas nenori išleisti kelis kartus daugiau pinigų nei daiktas yra vertas.

Pirmiausia vertėtų atkreipti dėmesį į žinomų gamintojų akinių rėmelių išvaizdą. Žinoma, renkantis iš daugybės skirtingų gaminių galima pasimesti tarp rėmelių įvairovės, tačiau kiekvienam iš produktų buvo skiriamas dėmesys kuriant unikalią ir analogų rinkoje neturinčią išvaizdą. Nemažai gamintojų išlaiko tik jiems būdingą stilių, dėl ko net ir išskirtiniai jų produktai yra lengvai atpažįstami.

Kitas lygiai tiek pat ar net daugiau svarbus aspektas yra kokybė bei tvirtumas. Net ir labai gražūs akinių rėmeliai nebus naudingi, jeigu šie greitai suluš ir negalės atlikti savo pirminės funkcijos. Todėl stengiamasi naudoti laiko patikrintas aukštos kokybės medžiagas ir surinkimo technologijas – pasitaikęs brokas arba abejotina kokybė greitai atsilieptų žinomam vardui. Nei viena kompanija nenori su tuo susidurti, tad skiria didelį dėmesį kokybei bei išmėgina gaminius prieš paleidžiant į prekybą ir taip garantuoja, jog daiktas bus ne tik stilingas, bet ir aukščiausios kokybės.

Pabaigai

Žinomų gamintojų produktai populiarūs visame pasaulyje. Ir ši tendencija būdinga ne tik tarp naujausių madų besivaikančių žmonių ar mėgstančių išsiskirti asmenybių. Prie išskirtinės išvaizdos prisideda ne tik drabužiai, bet ir aksesuarai. Vienas iš svarbesnių yra akiniai. Nors jų pasirinkimas yra tikrai platus, tačiau tarp populiariausiųjų išlieka daugumai gerai žinomi bei garsūs vardai jau daugybę metų. Šie gamintojai gali pasiūlyti ne tik išskirtinę akinių rėmelių išvaizdą, bet tuo pačiu ir aukštą jų kokybę. Žinomumas neretai yra tarsi savotiška daikto garantija. Dažniausiai tokie gaminiai būna brangesni už ne taip žinomų gamintojų, tačiau žmonės vis tiek juos renkasi nes kokybė būna patikrinta laiko.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE