Pozityvi tėvystė – ką svarbu žinoti?

Kas yra pozityvi tėvystė? Tai toks išlavintų įgūdžių rinkinys, kuomet mokate tinkamai sutarti su savo atžalomis, geriau suprasti jų mąstymą ir jausmus, rasti geriausius būdus jų talentų bei sugebėjimų paskatinimui. Baigę specialius pozityvios tėvystės kursus išlavinsite savo tėvystės įgūdžius, atrasite labiausiai tinkamus vaiko ugdymo metodus, išmoksite spręsti įvairias sudėtingas ir kritines situacijas. Kursai bus labai naudingi kiekvienam, nepriklausomai nuo to, kokio amžiaus vaiką augina – ar visai mažą, ar vyresnį, ar paauglį.

Pozityvios tėvystės užsiėmimai grupėse

Kursai naudingi ne tiek žiniomis, kurias įgysite, bet labiausiai praktiniu tėvystės įgūdžių pritaikymu. Patyrę specialistai išmokys Jus visko, ką žino ir perteiks pačias geriausias žinias bei patarimus, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Užsiėmimai vyksta grupėse, tačiau kiekvienas kursų dalyvis gauna ir individualią psichologo pagalbą jam aktualiausiais klausimais.

Dažniausiai į tėvystes kursus užsirašo tėvai, susiduriantys su tam tikromis problemomis vaikų auklėjime ir auginime, ugdytis tėvystes įgūdžius paskatina tam tikri konfliktai. Tačiau motyvu dalyvauti kursuose gali būti ir poreikis praplėsti savo turimas žinias, įgauti daugiau praktinių įgūdžių vaiko talentų atskleidime – sau didžiausią naudą iš šių kursų atras kiekvienas.

Pozityvi tėvystė – prieinama kiekvienam, tereikia pasiryžti lavinti savo turimus įgūdžius. Užsirašykite į kursus ir įgausite daug naudingų žinių, kurias panaudosite kasdieniniame gyvenime!

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE