Vilkaviškio rajono savivaldybė informuoja, kad leidžiant oro sąlygoms pradedami Gyventojų iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, projekto – „Meilės tilto per Vilkaujos upę atnaujinimas“ – rangos darbai Vilkaviškio miesto seniūnijoje.
Dėl vykdomų darbų nuo 2026 m. kovo 24 d. bus uždarytas pėsčiųjų ir dviratininkų judėjimas per tiltelį.
Atsiprašoma už laikinus nepatogumus ir kviečiame rinktis alternatyvius maršrutus.
Šaltinis:
Vilkaviškio rajono savivaldybė

