Pranešimas apie išmokas

Rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. šalpos išmokas, transporto išlaidų kompensacijas (toliau – išmokos)  ir lengvojo automobilio įsigijimo ir jo techninio pritaikymo išlaidų kompensacijas skirs ir mokės Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos teritoriniai skyriai (toliau – Sodros teritoriniai skyriai). Sodros teritoriniai skyriai visą išmokų mokėjimui nuo 2019 m. sausio 1 d. reikalingą informaciją gaus tiesiai iš rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus ir išmokų mokėjimą pratęs be atskiro kreipimosi ar prašymo. Išmokos 2019 m. sausio mėn. gausite tokiu pat būdu (per pašto skyrių ar į asmeninę sąskaitą banke) kaip ir iki šiol.

Norėdami pakeisti išmokos mokėjimo būdą (gauti išmoką ne pašte o banke, pervesti į kitą asmeninę sąskaitą banke ir pan.), pranešti apie aplinkybes, turinčias įtakos išmokų mokėjimui, ar pateikti prašymą atnaujinti sustabdytos išmokos mokėjimą, nuo 2019 m. sausio 1 d. turėsite kreiptis į Sodros teritorinį skyrių arba per Sodros elektroninę gyventojų aptarnavimo sistemą EGAS adresu http://gyventojai.sodra.lt. Informacija išmokų klausimais nuo 2019 m. sausio 1 d. taip pat bus teikiama ir bendruoju Sodros informacijos centro telefonu – 1883.

Tikslines kompensacijas (slaugos ir priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinės kompensacijos) skirs ir mokės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius.

 

 Daiva Pilypaitytė, Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė

 Edita Macevičiūtė – Orentienė, Socialinės paramos skyriaus socialinė darbuotoja

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE