Praužė tradicinė Kybartų futbolo klubo vasaros stovykla

Kybartų futbolo klubo vasaros stovykla / Kybartų ,,Sveikatos" nuotr.

Viena iš gražių Kybartų „Sveikata“ klubo tradicijų – kasmetinė vasaros stovykla, kurios metu šiek tiek pakeičiama įprasta aplinką, randama įvairios veiklos ir tuo pačiu stiprinamas tarpusavio supratimas bei ryšiai, svarbūs ir reikalingi bet kuriam kolektyvui.

Šių metų stovykla startavo birželio 10 dieną, penktadienį, o pagrindinis šios dienos akcentas buvo LFF II lygos pirmenybių rungtynės tarp ,,Sveikatos” ir Vilniaus ,,Vilties” ekipų. Nors šį kartą pergalės pasiekti nepavyko, komandos žaidime matėsi nemažai ir teigiamų poslinkių, kuriuos pažymėjo ir trenerių štabas.

Šeštadienis nudžiugino neblogu oru, tad nieko nelaukiant buvo ,,kibta” į įvairias veiklas. bene daugiausiai susidomėjimo ir emocijų suteikė improvizuotos pliažo tinklinio varžybos, kuriose netrūko nei dalyvių, nei gražių epizodų. Norintys galėjo išmėginti savo taiklumą krepšinio aikštelėje ar sužaisti tenisą, badmintoną.

Laikas tokiose veiklose prabėga itin greitai, o per pietus buvo progos pabendrauti ir su futbolo veteranais, kovojusiais tradiciniame turnyre V.Kochanausko taurei laimėti.

Po trumpo poilsio laukė ir įvairūs stalo žaidimai, taip pat išmėgintos jėgos virtualiam futbole – aiškintasi, kas komandoje ,,kiečiausi” žaidžiant FIFA2022 žaidimą. Vakarą vainikavo kolektyvinis futbolo rungtynių tarp Lietuvos ir Liuksemburgo žiūrėjimas. Deja, galutinis rezultatas nenudžiugino…

Na, bet laikas – geriausias gydytojas tokiais atvejais. Sekmadienio rytą dar kartą pasigrožėta sodybos ,,Karaliaus krėslas” apylinkėmis, dalykiškai aptarti komandai svarbūs reikalus ir … pajudėta link namų.

Dėkojama visiems klubo nariams, aktyviai dalyvaujantiems ne tik stovyklose, bet ir kitose veiklose ir tikimasi, kad gražios tradicijos bus tęsiamos ir ateityje

Projektas “Fizinio aktyvumo skatinimas Kybartuose” (Nr. SRF-FAV-2019-1-0346) bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Švietimo mainų paramos fondas.

Kybartų ,,Sveikatos” inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE