Prienų rajono savivaldybėje lankėsi ūkio ministras E. Gustas

Liepos 7 d. meras A. Vaicekauskas priėmė į Prienų r. savivaldybę su darbo vizitu atvykusius ūkio ministrą E. Gustą ir viceministrą M. Skarupską.

Šio vizito metu buvo aptarta Prienų r. verslo aplinka, iššūkiai. Ministras kartu su meru lankėsi įmonėse UAB DSC_0725m„Ekofrisa“ ir UAB „Wilara“, kurių vadovai L. Padvaiskienė ir G. Olsevičius pristatė verslo vystymosi kryptis, projektinę veiklą.

Svečiai taip pat susitiko su verslininkais, spaudos atstovais, pristatė esamas ir būsimas ES 2014–2020 metų finansavimo laikotarpio priemones. Ūkio ministras E. Gustas ragino verslininkus pasinaudoti ES finansavimo galimybėmis, nes ateityje tokių sąlygų gali ir nebūti. Viceministras M. Skarupskas pabrėžė, kadDSC_0732m kiek įmanoma stengiamasi supaprastinti paraiškų pateikimo mechanizmą, kvietė naudotis Lietuvos Respublikos Vyriausybės įkurtos įmonės „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) teikiamomis paslaugomis. INVEGA teikia paskolų smulkiajam ir vidutiniam verslui garantijas bankams bei administruoja dalinį paskolų palūkanų dengimą.

Susitikimo metu aktyviai diskutuota apie verslo sąlygas ir aplinką Lietuvoje, apsikeista nuomonėmis apie verslui naudingus pokyčius.

Prienų r. savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.