Prisiekė Marijampolės kolegijos direktorė

Penktadienį Marijampolės kolegijoje vyko direktorės Alės Murauskienės inauguracijos iškilmės. Svečiai kartu su kolegijos bendruomene tapo aukštosios mokyklos istorijos liudininkais.

Savo priesaikoje direktorė Alė Murauskienė pasižadėjo gerbti ir branginti visus kolegijos bendruomenės narius, ginti kolegijos teises, grindžiamas savivaldos principu ir akademine laisve, rūpinantis Kolegijos klestėjimu ir bendruomenės gerove, tinkamai atstovauti ir garsinti Marijampolės kolegijos vardą Lietuvoje ir už jos ribų.

Marijampolės kolegijos insignijas ir įgaliojimus direktorei įteikė kolegijos tarybos pirmininkė prof. Dr. Snieguolė Matulienė. Sveikindama direktorę S. Matulienė džiaugėsi, kad taryba išrinko pačią geriausią kandidatę.

2018 m. lapkričio 22 d. paskalbtame viešame konkurse eiti VšĮ Marijampolės kolegijos direktoriaus pareigoms dalyvavo trys kandidatai. Konkurso laimėtojas paaiškėjo 2019 m.  sausio 23 d. Marijampolės kolegijos tarybos posėdyje. Ja tapo tuometinė Marijampolės kolegijos Edukologijos ir socialinio darbo fakulteto prodekanė Alė Murauskienė. 5 metų darbo sutartis su naująja direktore buvo pasirašyta š. m. vasario 25 d.

Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos (LKDK) prezidentas Nerijus Varnas Alei Murauskienei įteikė LKDK nario pažymėjimą ir sveikino tapus pilnateise LKDK nare. Pasveikinti Marijampolės kolegijos direktorės atvyko gausus būrys kolegijos socialinių partnerių. Teisėsaugos, švietimo, socialinės apsaugos, verslo ir kt. sektorių atstovai džiaugėsi jų įstaigose dirbančiais Marijampolės kolegijos absolventais ir tuo, kad kolegija nuo šiol turės ryžtingą vadovę.

Direktorė A. Murauskienė jau ėmėsi esminių, ilgai atidėliotų darbų. Direktorės iniciatyva buvo parengtos Marijampolės kolegijos kaitos strateginės kryptys kuriomis bus įgyvendintas regioninės kolegijos integruotas studijų modelis. Marijampolės kolegijos kaitos strateginėse kryptyse numatomi keturi uždaviniai: Regioninės kolegijos integruoto studijų modelio, atitinkančio regiono poreikius, įgyvendinimas, studentų skaičiaus stabilizavimas ir gausinimas, infrastruktūros naudojimo išlaidų optimizavimas, investicijų pritraukimas.

 

Marijampolės kolegijos informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE