Pristatė meilės romaną “Tapk ragana (jei nori)”

Spalio 25 –osios popietę vyko Patašinės bibliotekos ir Patašinės UDC organizuotos patašinietės magiškų meilės romanų kūrėjos – Lavisos Spell (Auksės Šiugždinienės) naujos knygos ,,Tapk ragana (jei nori)‘‘ sutiktuvės. Tai trečioji Auksės knyga.


Pasak autorės, meilės romanas – daug rimčiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.


Kerai, magija, raganystės – taip naująjį Lavisos Spell romaną galima būtų apibūdinti neįsigilinus, nesusimąsčius apie tai, kokią žinią rašytoja nori perteikti skaitančiajam.
Ne vien tik lengvumas, kuris šiaip jau būdingas meilės romanui, jaučiamas iš šios knygos. Tarp lengvu, grakščiu, lavisišku stiliumi parašytų eilučių įterpta stiprių psichologinių aspektų, kurie skatina susimąstyti, įsigilinti, įsijausti į knygą, tarsi į savo gyvenimą ir pagalvoti, ar tikrai gyvename sau, ar esame atsparūs kitų įtakai, planuojant ir įgyvendinant svarbiausius gyvenimo įvykius.


Savo kūrybos pristatymą paįvairindama skaidrėmis, Auksė renginio lankytojus supažindino su lietuviškųjų – pagoniškųjų švenčių Rėdos ratu, palygino jį su raganiškų švenčių kalendoriumi, o taip pat apžvelgė raganų medžioklės laikus, kai buvo nukankinta ar ant inkvizicijos laužų sudeginta daugybė moterų, galbūt, ne tokių nuolankių, kokiomis derėjo būti, galbūt, turinčių kažką tokio, kas tais laikais išskyrė iš kitų (kad ir apgamėlį).


Prisiminta ir pirmieji meilės romanai ir pirmosios jų autorės.


Susirinkusieji buvo pakviesti atlikti testą savo raganiškoms galioms nustatyti.


O renginio pabaigoje pakalbėta apie meilę ir kerus, apie žodžių magiją ir kitus veiksnius, įtakojančius mūsų gyvenimiškus sprendimus, emocinę ir net fizinę sveikatą.


Ačiū Auksei už įdomią popietę! Nekantraudami lauksime naujų jos knygų!

Patašinės biblioteka

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE