Pristatytas Igliaukos seniūnijos herbas

Pristatytas Igliaukos seniūnijos herbas / Marijampolės savivaldybės administracijos nuotr.

Balandžio 24 d. iškilmingame renginyje visuomenei buvo pristatytas Igliaukos seniūnijos herbas.

Dailininko Arvydo Každailio sukurtame ir Lietuvos heraldikos komisijos patvirtintame herbo etalone – sidabriniame lauke raudonas varpas auksine šerdimi; žalioje skydo galvoje, atskirtoje banguota juosta, dvi sidabrinės į priešingas puses žiūrinčių žirgų galvos auksiniais pakinktais.

Iškilmingoje eisenoje pučiamųjų orkestro palydėta naujoji seniūnijos vėliava pašventinta Šv. Kazimiero bažnyčioje. Patvirtintą herbo etaloną atitinkanti herbinė vėliava ir herbinis antspaudas nuo šiol galės būti naudojami Igliaukos bendruomenės reikmėms ir reprezentuojant seniūniją.

Iškilmėse dalyvavęs Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda sveikino išskirtine tapusią Igliaukos bendruomenę: „ Igliauka šiandien tampa penktąja herbu pasipuošusia Marijampolės savivaldybės seniūnija. Daug kam gali atrodyti, kad tai tik nereikšmingas reprezentacinis simbolis, tačiau šis simbolis rodo jūsų seniūnijos  ir bendruomenės brandą, įprasmina jūsų išskirtinumą ir identitetą. Tegul naujoji vėliava jums kelia pagarbą ir pasididžiavimą savo gimtuoju kraštu“.

Igliaukos seniūnijos herbo pristatymo popietę užbaigė šventinis modernaus folkloro grupės „Balti vėjai“, grupės „TikDU“ ir grupės „Kitava“ koncertas.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE