Profesinės šventės proga – mero padėkos ir dovana savivaldybės pedagogams

Tarptautinės mokytojų dienos proga, Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda pakvietė Marijampolės savivaldybės švietimo bendruomenę paminėti profesinę šventę ir pasimėgauti nuostabiu koncertu.

Marijampolės kultūros centre susirinkusiems mokytojams meninį pasirodymą dovanojo Marijampolės kultūros centro Teatro studija „Būk/Tai’s“ (vad. Zigmantas Baranauskas).

Scenoje pasirodęs meras P. Isoda pasidžiaugė, galimybe su visais susitikti gyvai. „Nors veidus ir dengia kaukės, džiaugiuosi galėdamas jus visus šiandien čia matyti. Pastarieji metai buvo kupini iššūkių tiek kasdienybėje, tiek ir profesinėse srityse. Tačiau džiaugiuosi, kad susidūrus su iššūkiais juos sprendžiate efektyviai ir kūrybingai. Ačiū, kad pagrindinis Jūsų tikslas – mokyti mūsų mažuosius ir jaunimą išlieka pagrindiniu prioritetu tarp visų problemų ir negandų, kurias tenka spręsti. Gražios šventės šiandien ir gražios šventės rytoj“.

Tarptautinės mokytojų dienos proga pasižymėjusiems mokytojams, švietimo darbuotojams meras įteikė padėkas. Šiais metais jos buvo skirtos daugiau ne dvejoms dešimtims pedagogų.

LR Seimo nario Andriaus Vyšniausko sveikinimus pedagogams perdavė jo patarėja Vaida Pituškienė. Švietimo bendruomenę nuoširdžiai sveikino Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkas Alvydas Zdanys, kuris su susirinkusiais pasidalijo istorija, patvirtinusia faktą, kad mokytojo darbas yra reikšmingas ir nors rezultatus pamatome po ilgų metų ar dešimtmečių, visgi mokytojo profesija yra keičianti gyvenimus.

Profesinės šventės proga pedagogus ir švietimo darbuotojus taip pat sveikino tarybos nariai: Darius Kemeraitis, Sigitas Valančius, Irena Lunskienė, Valdas Pileckas, Kęstutis Petraška, administracijos direktorius Karolis Podolskis, mero patarėja Agnė Pavelčikienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistai.

Renginio kulminacija – operos solisto Merūno Vitulskio ir Marijampolės pučiamųjų orkestro koncertas (vad. Audrius Pučinskas). Įstabiai skambančių muzikos instrumentų ir stipraus solisto balso sintezė užpildė visą salę, o pasimėgavimas muzikos teikiama šiluma ir džiaugsmu atsispindėjo kiekvieno iš susirinkusiųjų akyse. Daugelio susirinkusiųjų širdis suvirpino jautrus Marijampolės meno mokyklos auklėtinio Mangirdo Klusaičio muzikinis pasirodymas.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE