Profesinio rengimo centras jau džiaugiasi pirmųjų stažuočių rezultatais

Po tarptautinių mobilumo projektų pasirengimo periodo bei parengiamųjų vizitų į Italiją ir Vokietiją į stažuotę išvyko pirmoji mokinių grupė. Erasmus+ projekto „Tarptautiška patirtis – Tavo sėkminga ateitis“ dalyviai – kelių statybos ir priežiūros bei melioracijos specialybių mokiniai. Jie keturias  savaites stažavosi Tenerifėje, Puerto de la Cruz mieste. Aštuoni vaikinai tobulino savo profesines kompetencijas, pasitikrino turimus ir įgijo naujų  įgūdžių. Mūsų mokinius priėmęs projekto partneris perdavė Marijampolės profesinio rengimo centro vadovams darbdavių padėką už puikų darbą.

 

Erasmus+ projekto „Profesijos mokymo metodų modernizavimas, remiantis ES patirtimi“ dalyviai – informacinių technologijų mokytojai stažavosi Raahe mieste, Suomijoje. Su profesine mokykla Brahe, kurioje ir vyko stažuotė, Marijampolės profesinio rengimo centras bendradarbiauja nuo praėjusių metų. Mokytojai lankėsi pamokose ir laboratorijose, buvo sužavėti technika, kuria mokiniai yra aprūpinti šioje mokykloje. Profesijos mokytojos G. Kolodzeiskienė ir V. Riškevičienė grįžo su naujomis idėjomis, kurias  pritaikys savo pamokose.

Nors trumpoje, bet labai turiningoje stažuotėje dalyvavo Statybos ir mechanikos skyriaus vedėja V. Undzėnienė, kuri yra  projekto „Profesijos ir suaugusiųjų mokytojų kvalifikacijos tobulinimo sistemos plėtra“ dalyvė. Kartu su kitais Lietuvos mokytojais ji lankėsi Prancūzijoje, kur susipažino su šios šalies profesinio rengimo sistema, lankė mokyklas ir domėjosi jų rengiamomis specialybėmis bei techniniu aprūpinimu.

Lapkričio pabaigoje Marijampolės profesinio rengimo centre sulaukėme įdomios viešnios iš Europos parlamento. Projekto „Mokykla – Europos parlamento ambasadorė“ komandos kvietimu centre įvyko susitikimas su europarlamentare Rasa Juknevičiene. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su EP struktūra ir darbu.  R. Juknevičienės kvietimu istorijos mokytoja E. Sėdaitienė lankėsi Europos Sąjungos sostinėje Briuselyje. Kelionė buvo kupina nepamirštamų įspūdžių, kuriais mokytoja dalinasi su mokiniais.

Marijampolės profesinio rengimo centro informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE