Profesionalios dantų balinimo procedūros

Trokštate turėti baltus ir spindinčius dantis? Tokiu atveju, vertėtų pagalvoti apie dantų balinimo procedūras profesionalioje odontologijos klinikoje. Dantų neįmanoma nusibalinti pačiam, geriausias rezultatas pasiekiamas tik naudojant specialias technologijas. Skaitykite toliau ir sužinokite apie dantų balinimą bei kitas odontologines paslaugas patikimoje klinikoje, kurioje dirba patyrę savo srities odontologai.

Kaip atliekamos procedūros?

Prieš balinant dantis, odontologas apžiūrės jų būklę ir nustatys priežastis, kodėl bėgant laikui pakito dantų spalva. Galbūt dantys pagelto dėl rūkymo, galbūt dėl kavos gėrimo, dažančių maisto produktų vartojimo, o gal tiesiog dėl genų. Nustačius tikslias spalvos pakitimo priežastis, parenkamos konkrečiai situacijai tinkamos procedūros.

Dantys balinami naudojantis ZOOM WhiteSpeed lempa. Tai vienas efektyviausių ir saugiausių metodų, užtikrinančių puikius rezultatus. Be abejonės, dantų balinimo procedūros rezultatai didele dalimi priklauso ir nuo individualios situacijos. Kiekvienas žmogus pasižymi skirtinga genetika, nulemiančia dantų atspalvį, todėl po procedūrų vieniems dantys būna baltesni, kitiems mažiau baltesni. Tačiau kiekvienu atveju pašalinamos organinės kilmės dėmės ir dantys tampa kur kas šviesesni, išvaizdesni.

ZOOM WhiteSpeed lempa nesukelia dantų jautrumo, leidžia pasiekti greitus rezultatus, kurie išlieka ilgą laiką. Išbandykite procedūras, kurias atlieka profesionalus dantų gydytojas.

Svarbu! Nepamirškite, kad prieš užsirašant į dantų balinimo procedūrą, privaloma atlikti profesionalią burnos higieną.

Daugiau informacijos apie dantų balinimą bei kitas teikiamas odontologines paslaugas rasite: http://www.dentalpro.lt/

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE