Projektas “Įkvėpk”

Šeštadienį Kudirkos Naumiestyje vyks šalies Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ renginys „Įkvėpk“. Jis prasidės 14 valandą prie miesto kultūros centro. Renginio organizatoriai kviečia visus, kas patiria ar patyrė smurtą arba pažįsta tokių žmonių. „Padrąsinkime juos, atvykime kartu su jais. Kai daugiau pažinsime pačią problemą, bus lengviau ją spręsti, sudaryti prielaidas tokioms problemoms apskritai nekilti“,- sako savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis.

Birželio 13 d. rajono savivaldybėje lankėsi projekto „Įkvėpk“ koordinatoriai – Verslo moterų tinklo Vilniaus regiono vadovė Vaidilutė Eičienė ir žurnalistas Edvardas Kubilius. Svečiai susitiko su savivaldybės meru Edgaru Pilypaičiu, savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Rūta Lebedžinskiene ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūte. Pasak V. Eičienės, projekto tikslas– visuomenei priminti, kad kiekvienas žmogus gali pakeisti savo gyvenimą geresniąja linkme ir sulaukti pagalbos, tik reikia drąsos jos paprašyti. Dešimtyje šalies aplankytų vietovių bus parodytas LRT radijo žurnalisto E. Kubiliaus ir jo kolegų sukurtas dokumentinis filmas „Gasčiūnai“, pasakojantis apie Joniškio rajono Gasčiūnų kaimo žmones, kuriančius tokį kaimą, kuriame jiems gera gyventi.
Kudirkos Naumiestyje bus rodomas filmas „Gasčiūnai“, o dėl skurdo, emocinių bėdų kenčiantys žmonės bus skatinami ieškoti pagalbos, padėti vieni kitiems. Bus galima pasikonsultuoti su psichologais, socialiniais darbuotojais. Renginyje netrūks ir pramogų.

Šakių rajono savivaldybės informacija 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X