Projekto „Pažink Marijampolę!“ dalyviai susitiko su Marijampolės savivaldybės meru

Projekto „Pažink Marijampolę!“ dalyviai susitiko su Marijampolės savivaldybės meru Povilu Isoda.
Spalio 28 d. įvyko pirmasis socialinio – pilietinio projekto „Pažink Marijampolę!“ dalyvių projektinis renginys – susitikimas su savivaldybės vadovu Povilu Isoda ir pažintis su savivaldos veikla.
Marijampolės meras Povilas Isoda pristatė projekto dalyviams savo, kaip politiko, aktyvios veiklos pradžią ir kelią siekiant karjeros, mero darbą ir atsakomybę, iššūkius ir atsakingumą bei nuoširdžiai linkėjo būti aktyviais ir pilietiškais savo savivaldybių bendruomenės gyvenime
Kaip teigia projekto organizatorė Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Marijampolės skyriaus pirmininkė Jurgita Mikulionė, pažintis su savivaldybės meru ir savivaldybės darbu, tai startas projekto dalyviams iš Marijampolės kolegijos, Sūduvos gimnazijos, „Ryto” bei Želsvos pagrindinių mokyklų ir net Sangrūdos gimnazijos, norintiems susipažinti su galimybėmis siekti karjeros visuomeninėje ar profesinėje veikloje.
Spalio 28 – 30 dienomis organizuojamo projekto tikslas – paskatinti moksleivius ir studentus domėtis savivaldos veikla, susipažinti su savivaldybės įstaigų ir verslo įmonių darbu bei ruoštis tapti aktyviais piliečiais, dalyvauti savivaldybės klausimų sprendime ar pasirinkti savo darbinę karjerą susietą su mieste veikiančiomis įmonėmis.
Iniciatyva „Pažink Marijampolę!“, kuriame dalyvauja apie 30 iniciatyvių jaunų žmonių, yra projekto „Jaunimo ir vietos bendruomenių dalyvavimo viešojo valdymo procesuose Marijampolės, Vilkaviškio rajono ir Kalvarijos savivaldybėse skatinimas” dalis. 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE