Puikus marijampoliečių pasirodymas Pasaulio kiokušin karatė klubų taurės katos rungties varžybose

Vasario 27 d. įvyko lietuvių organizuojamos pirmosios Pasaulio kiokušin karatė klubų taurės katos rungties varžybos, kuriose dalyvavo tūkstantis dalyvių iš keturiuose žemynuose esančių 26 šalių.

Marijampolės kiokušin karatė klubas TornadasMarijampolės kiokušin karatė klubui „Tornadas“ atstovavo 6 sportininkai: Raminta Makackaitė (suaugusių kat.), Arnas Juodėnas (iki 16 m.), Ignas Kuprelis (iki 12 m.), Kajus Stralkus (iki 12 m.), Vytaras Pivoras (iki 11 m.) ir Justas Nemanius (iki 10 m.). Raminta Makackaitė, Arnas Juodėnas ir Justas Nemanius iškovojo antrąsias vietas, o Vytaras Pivoras – trečiąją. Kajus Stralkus ir Ignas Kuprelis taip pat pasirodė puikiai, tačiau šį kartą sportininkams pritrūko trupučio sėkmės.

Raminta Makackaitė savo kategorijoje varžėsi su 52 tituluotomis sportininkėmis. Marijampolietė iš viso turėjo penkias kovas, kuriose įveikė Elą Elvander (Ella Elvander) iš Švedijos, Anetą Kovacs Leiter (Anett Kovacs Leiter) iš Vengrijos, Liudmilą Martynovič (Lyudmila Martynovich) iš Rusijos ir lietuvę Godą Klapatauskaitę. Visgi finale teko nusileisti Karlai Galati (Carla Gallati) iš Šveicarijos.

Bendroje įskaitoje, jaunučių–senjorų  grupėje, iš 121 dalyvavusio klubo Marijampolės kiokušin karatė klubas „Tornadas“ užėmė 8 vietą.

Lietuvos kiokušin karatė federacijos praėjusiais metais pradėtos rengti virtualiosios varžybos sulaukė didžiulio susidomėjimo. Vietinėmis vaikų varžybomis prasidėję turnyrai netrukus įtraukė užsieniečius. Lietuvos kiokušin karatė federacija surengė Europos klubų taurės varžybas ir pirmąjį nuotolinį Europos čempionatą, o vėliau ir visą planetą apimančias varžybas.

Marijampolės kiokušin karatė klubas TornadasMarijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE