Reikalinga savivaldybės gyventojų ir nevyriausybinių organizacijų pagalba!

Siekiant suvaldyti koronaviruso (Covid-19) grėsmes, asmenims grįžusiems iš užsienio šalių privalomas14 dienų saviizoliacijos laikotarpis. Saviizoliacija yra labai svarbus faktorius, norint saugoti savo ir aplinkinių sveikatą. Ne visi grįžusieji turi galimybę saugiai izoliuotis savo namuose. Tokiu atveju pagalbą ir laikiną gyvenamąją vietą suteikia savivaldybė.

Šiuo metu į Marijampolės savivaldybės administraciją yra kreipęsi asmenys, kurie grįžo iš užsienio ir neturėjo galimybės saugiai izoliuotis savo namuose. Jiems buvo suteikta laikinoji gyvenamoji vieta, kurioje jie praleis 14 dienų.

Turimose patalpose, kur gyvena izoliuoti žmonės vietos dar yra pakankamai, tačiau susidariusią situaciją vertiname atsakingai ir suprantame, kad situacijai pablogėjus turimų patalpų gali neužtekti.

Tad, kreipiamės į savivaldybės gyventojus ir nevyriausybines organizacijas. Jeigu turite nenaudojamų gyvenamųjų patalpų, butų, kuriuose esant poreikiui galėtų apsigyventi ir izoliuotis iš užsienio grįžę asmenys, kurie neturi galimybės izoliuotis namuose, prašome susisiekti su Marijampolės savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vedėja Birute Domarkiene tel. nr. 8 343 90058, 8 615 49143 arba el. paštu birute.domarkiene@marijampole.lt

Pirmoji karantino savaitė jau eina į pabaigą ir ji parodė kiek pilietiškų, sąmoningų ir gerų žmonių gyvena mūsų savivaldybėje. Ir toliau būkime pilietiški ir padėkime vieni kitiems sunkioje situacijoje!

Primename, kad asmenys sugrįžę iš užsienio ir neturintys galimybės izoliuotis namuose, dėl laikinojo apgyvendinimo gali kreiptis į Marijampolės savivaldybės administracijos Sveikatos priežiūros skyrių tel. nr. 8616 41690 arba el. paštu inga.bagdanaviciene@marijampole.lt

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE