Balandžio 20 d. į Marijampolės apskr. VPK kreipėsi moteris (gim. 1956 m.), kuri pareiškė, kad balandžio 9 d. 11 val. Šakiuose, būnant namuose, jai paskambino nepažįstami asmenys, kurie prisistatę telekomunikacijų paslaugų ir banko darbuotojais bei policijos pareigūnais, apgaulės būdu iš jos išviliojo banko mokėjimo kortelę ir iš banko sąskaitos pasisavino 52 095 eurus.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 182 str. 3 d.
Šaltinis:
Marijampolės apskr. VPK

