Renginių ciklas b‘ART: išskirtinė sakralinė erdvė ir muzika po atviru dangumi

Visi išsiilgę kultūros ir renginių po atviru, žvaigždėtu dangumi yra kviečiami susiburti į neįprastą Bartninkų miestelio erdvę – prie Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios griuvėsių. Vilkaviškio rajone įsikūręs miestelis jau aštuntą kartą kviečia visus regiono gyventojus ir miesto svečius pabėgti iš miesto šurmulio ir pasimėgauti tradicija tapusiu renginių ciklu b‘ART,  kuriame net du vakarus iš eilės harmoningai derės šviesa, muzika ir dailė.

„Į Bartninkuose organizuojamą renginį mes žiūrime plačiai – visi atvykę renginio svečiai yra lygiaverčiai partneriai. Ne tik puikūs muzikos profesionalai kuria magiją, bet ir į visumą susijungusi muzika, šviesa, dailė ir sakrali erdvė. Jei išimsime nors vieną renginio komponentą – sugrius visa dermė“, – komentuoja renginį organizuojanti Vilkaviškio kultūros centro komanda.

Renginių ciklo b‘ART organizatoriai atskleidžia, kad šiemet Bartninkuose kokybišką muziką dovanos ir jaukią atmosferą

Justas Kulikauskas
Justas Kulikauskas

kurs talentingi renginio svečiai  – liepos 23 d. 21:30 val. koncertuos violončelininkas Justas Kulikauskas „Future cello“, o antrąją renginio dieną – liepos 24 d. 21:30 val. – vokalistė Neda Malūnavičiūtė kartu su atlikėju Olegas Ditkovskis ir bičiuliais muzikantais: saksofonistu Vytautu Labučiu, klavišais grojančiu Richardu Baniu ir bosu Andriumi Afinogenovu.

„Svarbiausia man yra susirinkusi publika, nes energetika, kurią gaunu iš muziką mylinčių žiūrovų man yra labai svarbi. Koncertą pavyksta įgyvendinti tada, kai su publika apsikeičiame teigiama energija, nes tada ir pasitaikančios klaidelės viskam prideda šarmo“, – pasakoja būsima renginio viešnia, atlikėja N. Malūnavičiūtė.

Vilioja nestandartinė renginio erdvė ir kultūrą mylinti publika

Vienas labiausiai patyrusių garso režisierių šalyje Kastytis Narmontas pasakoja, kad renginyje dalyvaus jau ketvirtą kartą dėl puikios publikos, gerą muzikinį skonį turinčios  komandos ir unikalios renginio erdvės.

„Bartninkuose nuostabiai dirbanti renginio komanda geba iš palyginti nedidelės bendruomenės ir aplinkinių miestų sukviesti tiek daug žmonių. Renginio erdvė yra išskirtinė – spinduliuoja kažkokia užburiančia kultūros aura. Bažnyčios griuvėsiai yra nuolat prižiūrimi ir puoselėjami. Tai fantastiška vieta su neįtikėtinais, kultūrą suprantančiais žmonėmis“, – komentuoja K. Narmontas.Koncertas

Kitas renginio dalyvis – skulptorius, jaunas ir ambicingas menininkas Mantas Petreikis instaliacijų pagalba padės kurti magišką atmosferą:  „Kuriant šviesos instaliacijas, siekiau, kad jos suaugtų su muzikos ir architektūros griuvėsių ansambliu bei nutiestų šviesos kelią į visus pojūčius žadinantį renginį“, – sako M. Petreikis.

Renginio organizatoriai ir projekto partneriai – Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras bei Jono Basanavičiaus gimtinės komanda – prieš koncertus yra paruošę dar vieną staigmeną – nemokamas ekskursijas po Bartninkų apylinkes ir Jono Basanavičiaus gimtinę. Bilietus į b‘ART koncertus galima įsigyti Paysera Tickets sistemoje.

 

Organizatorių informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE