Rimi akcijos: pirkinių planavimą paverskite dar efektyvesniu

Turbūt kiekvienas mūsų bent kartais susimąsto, kaip būtų gerai, jei prekybos centruose išleistume mažiau pinigų. Nors kainos parduotuvėse ne visada džiugina, tačiau naudodamiesi ypatingais pasiūlymais ir pakoregavę savo apsipirkimo įpročius galėsite pasiekti iš tiesų puikių rezultatų. „Rimi“ yra vienas prekybos centrų, kuris neretai yra pasirenkamas kasdieniams pirkiniams. Ši parduotuvė džiugina patraukliu produkcijos asortimentu ir nuolaidomis, kurios leidžia  įvairios produkcijos įsigyti pigiau. Rimi akcijos yra atnaujinamos kiekvieną savaitę, todėl peržiūrėję aktualius pasiūlymus turėsite galimybę sutaupyti pinigų. Taip pat rekomenduojama tuo neapsiriboti – jei pakeisite tam tikrus kasdienius įpročius, maisto prekėms išleisite gerokai mažiau. Taigi, kokių veiksmų vertėtų imtis?

Neapsiribokite vien tik šios dienos poreikiais

Nors planuoti mėnesio ar kelių savaičių pirkinius gali būti gana sudėtinga, tačiau apsipirkti savaitei yra tikrai realu. Jei į parduotuvę nusprendžiama vykti kone kiekvieną dieną, tikėtina, kad pirkinių krepšelyje atsidurs ne vien tik svarbiausios prekės, bet taip pat ir tokie pirkiniai, kurių apsiperkant dažniau tikrai galima išvengti. Finansų ekspertai taip pat rekomenduoja kaupti pirkinių čekius, ir įvertinti, kokioms prekėms yra skiriama daugiausiai pinigų. Neretai paaiškėja, kad tam tikra produkcija tikrai nėra būtina, taigi, jos atsisakę galėsite sutaupyti.

Stenkitės maistą gaminti patys

Gana dažnai yra teisinamasi, kad maisto gaminimui nepavyksta atrasti pakankamai laiko, tačiau tuomet, jei vienu metu gaminsite kelioms dienoms, tai tikrai jums gali padėti sutaupyti laiko. Pavyzdžiui, virdami sriubą galite pasiruošti salotų, kepdami mėsą galite troškinti daržoves, ir t.t. Ruošiant įvairius patiekalus neišvengiamai tenka likti virtuvėje, taigi, išnaudokite šį laiką, ir vienu kartu pasigaminkite daugiau maisto. Esate pratę per pietų pertrauką nusipirkti jau pagaminto maisto arba lankytis kavinėje? Jei taip elgiatės nuolatos, natūralu, kad maistui išleidžiate nemažai pinigų, taigi, pasistenkite išsiugdyti įprotį maistą gaminti namuose, o darbe jį tiesiog pasišildyti.

Nepraleiskite geriausių pasiūlymų

Jei esate numatę, kad tam tikrų prekių teks įsigyti artimiausiu metu, Rimi akcijos jums gali padėti sutaupyti pinigų. Peržvelgę informacinį leidinį galėsite susidaryti būsimų pirkinių sąrašą, ir apsipirkimo metu jums tikrai neteks patirti didelių išlaidų. Žinoma, tikrai nereikia įvairių maisto produktų pirkti itin dideliais kiekiais: nereikėtų pamiršti, kad visi jie turi savo galiojimo trukmę, taigi, įvertinkite, kaip greitai galėsite suvartoti įvairius įsigytus produktus.

Susidarykite pirkinių sąrašą

Anksčiau buvo įprasta planuojamus pirkinius užsirašyti ant lapelio, tačiau šiandien galime rinktis ir kitas galimybes. Jei žengiate koja kojon su naujausiomis technologijomis, tokiu atveju galite išbandyti įvairias programėles, kurios taip pat gali padėti pakankamai efektyviai planuoti pirkinius. Jei iš anksto pasidomėsite, kokios Rimi akcijos jus domina šiandien, parduotuvėje sugaišite kur kas mažiau laiko, o nauji apsipirkimo įpročiai ilgainiui tikrai leis sutaupyti nemažai pinigų.

 

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE