Rugsėjo 1-ąją – vaikų būrelių ir užimtumo mugė

Rugsėjo 1-ąją Poezijos parke skambės muzika ir dainos, o vaikučius pašėlti kvies visą dieną parke būsiantis pripučiamas batutas. Dauguma turbūt jau buvę įpratę, kad prasidedant mokslo metams tėveliai su vaikais kviečiami dalyvauti Vaikų būrelių ir užimtumo mugėje, kur būdavo galimybė susipažinti su daugybe skirtingų veiklų, išbandyti įvairius užsiėmimus, pamatyti smagius kolektyvų pasirodymus, išsirinkti mėgstamus būrelius, pabendrauti su organizatoriais.

Savivaldybės mero patarėja ir šios mugės iniciatorė Agnė Pavelčikienė sako, kad šiais metais mugė įgaus kiek kitokį formatą. „Informaciją apie dominančius būrelius ar veiklas tėveliai su vaikučiais galės rasti rugsėjo 1-ąją dieną Poezijos parke įsikūrusioje Marijampolės savivaldybės palapinėje. Čia taip pat visą dieną vaikučiai galės dūkti pripučiamame batute, o vakarop laukia nuotaikingi koncertai, kuriuose pasirodys Dainos iš šokio studija „Kotita“, Marijampolės Šaltinio progimnazijos  jaunučių choras, o vakarą vainikuos Vaidas Baumila su grupe. Tad tėvelius su vaikučiais kviečiame ne tik sužinoti jiems naudingos informacijos, bet ir smagiai praleisti pirmąją rugsėjo dieną“, – apie pirmosios rudens dienos planus pasakoja A. Pavelčikienė.

Prie Poezijos parke įsikūrusios Marijampolės savivaldybės palapinės, kurioje bus galima rasti informaciją apie veikiančius būrelius ir veiklas, taip pat papildomus savo veiklų pristatymus  surengs VšĮ „Lispa“, Marijampolės kultūros centras ir Marijampolės moksleivių kūrybos centras.

Detalesnę informaciją apie būrelius ir veiklas rasite čia. Jeigu organizuojate popamokinę veiklą ir neradote savęs sąraše, savo vykdomos veiklos aprašymą su kontaktine informacija siųskite el. paštu komunikacija@marijampole.lt

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE