Balandžio 10 d. į Vilkaviškio r. PK kreipėsi moteris (gim. 1997 m.), kuri pareiškė, kad balandžio 8 d. Vilkaviškyje, būnant namuose, jai paskambino nepažįstami asmenys (bendravo rusų kalba), kurie, prisistatę telekomunikacijos įmonės ir banko darbuotojais, bei policijos pareigūnais, apgaulės būdu iš moters el. banko sąskaitos neteisėtai pasisavino 5000 eurų.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 182 str. 1 d.
Šaltinis:
Marijampolės apskr. VPK

