Rygiškių Jono gimnazijoje – dar daugiau modernizavimo darbų

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos bendruomenė jau naudojasi naujomis, moderniomis, dar dažais kvepiančiomis, patalpomis, kuriose ir nauji baldai, ir reikalinga įranga bei kūrybiškumą skatinanti edukacinė aplinka.

Projekto partneriai Marijampolės savivaldybės administracija ir Rygiškių Jono gimnazija projekto metu buvo suplanavę modernizuoti gimnazijos vidaus patalpas ir įsigyti kokybiškam ugdymui(si) reikalingus baldus ir įrangą. Projekto „Ugdymo kokybės gerinimas Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijoje“ rezultatai: įrengtos fizikos, chemijos, biologijos laboratorijos su tradicinėmis mokymo priemonėmis ir trijų dimensijų erdvinėmis vizualinėmis priemonėmis; gimnazijos priestato rūsyje įrengti nauji persirengimo kambariai su dušais ir WC; atnaujinta gimnazijos sporto salė, kur įrengtas tinkamas ir saugus dirbtinis apšvietimas; pirmajame pastato aukšte, šalia sporto salės, įrengta multifunkcinė sporto ir laisvalaikio salė su naujais treniruokliais ir kitomis sporto ugdymo priemonėmis; antrame aukšte, virš minėtos salės, greta veikiančios šviesios skaityklos, įrengta bendrojo naudojimo erdvė, skirta renginiams, grupiniams užsiėmimams, poilsiui, mokymuisi, pristatymams, susirinkimams.

Atlikus visus numatytus darbus ir įvykdžius pagrindinius projekto pirkimus, paaiškėjo, kad projektui įgyvendinti reikia mažiau lėšų nei buvo numatyta. Iš viso buvo sutaupyta apie 155 tūkst. Eur.

Sutaupytas lėšas planuojama panaudoti modernizuojant 6 klases bei aprūpinant jas būtina įranga ir baldais. Įgyvendinus klasių remonto darbus, atnaujintos erdvės bus aprūpintos interaktyviais ekranais, stalais, kėdėmis, mokymo(si) procesui užtikrinti reikalinga įranga. Taip pat planuojama papildomai suremontuoti/sutvarkyti laiptinę, kuri tiesiogiai siejasi su jau projekto lėšomis atnaujintomis ir suremontuotomis erdvėmis.

Jau sutvarkytiems biologijos ir fizikos praktikos kabinetams planuojama įsigyti naujas kėdes ir interaktyviuosius ekranus, o gimnazijos sporto inventorių papildyti dar vienu sporto įrangos komplektu.

Papildomus darbus planuojama įvykdyti iki š. m. lapkričio 30 d.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE