„S.M.A.R.T. tėvystė“

2019 m. vasario mėn. Kalvarijos gimnazijos socialinė pedagogė Renata Vaitulionienė, Liubavo Juozo Montvilos pagrindinės mokyklos socialinė pedagogė Renata Bubinienė, Akmenynų pagrindinės mokyklos socialinė pedagogė Rūta Klimaitė Kalvarijos savivaldybės ugdymo įstaigų vaiko gerovės komisijos narius ir pedagogus supažindino su Lietuvos vaikų apsaugai sukurtu praktiniu įrankiu „S.M.A.R.T. tėvystė”.

 „S.M.A.R.T. tėvystė” – tai ankstyvosios intervencijos ir prevencijos modelis, kurio tikslas – atpažinti rizikas vaiko gerovei ir reaguoti teikiant pagalbą anksčiau, nei atsiranda problemos. Priemonė skirta tiek specialistams, tiek plačiajai visuomenei. Šio įrankio pagalba galima greitai identifikuoti vaiko gerovės rizikas ir nedelsiant imtis pagalbos veiksmų.

Naudojantis „S.M.A.R.T. tėvystė” internetine platforma, per trumpą laiką įvertinamos vaiko ir šeimos rizikos bei apsaugos faktoriai.

Priklausomai nuo rezultatų, specialistai galės sudaryti pagalbos veiksmų planą, o auginantys vaikus – objektyviai įsivertinti ir tinkamai reaguoti, stengdamiesi užtikrinti vaiko interesus.

Išbandyti „S.M.A.R.T. tėvystė” internetinę platformą galite interneto svetainėje www.smarttevyste.lt.

Atsakingi tėvai augindami vaikus paprastai ir patogiai gali pamatyti ir identifikuoti galimas problemas ir jas spręsti savarankiškai arba kreiptis į profesionalus. Jei manote, kad susiduriate su problemomis, kylančiomis šeimoje, ar norite įsitikinti, kad viską darote teisingai, išbandykite įrankį tuoj pat.

Visi duomenys, pateikus vertinimo rezultatus, automatiškai sunaikinami. Gautus asmeninius rezultatus galite išsaugoti savo kompiuteryje ar atsisiųsdami į el. paštą.

Kalvarijos savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas