Sąjūdžio dienos proga rengiamas susitikimas – koncertas “Laisvė birželyje”

Paminėkime Sąjūdžio dieną Marijampolėje kartu su „Mamų ir dukrų kvartetu“!

Birželio 3-ioji Lietuvos Respublikos Seimo yra paskelbta atmintina diena ir pavadinta „Sąjūdžio diena“. 1988-aisiais metais Vilniuje tą dieną buvo suburta Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinė grupė. Lietuvos Sąjūdis paskatino Lietuvą atgimti ir 1990 m. kovo 11-ąją paskelbti Lietuvos nepriklausomybę.

Kviečiame birželio 8 d. 16 val. dalyvauti Lietuvos Sąjūdžio Marijampolės skyriaus rengiamame susitikime – koncerte „Laisvė birželyje“, kuris vyks Marijampolės senamiestyje esančiame P. Butlerienės skvere (marijampoliečių vadinamame „Kačių kiemelyje“).

Renginio metu koncertuos „Mamų ir dukrų kvartetas“. Kvarteto narės Violeta Simonavičienė su dukra Kotryna ir Skirmutė Janulaitienė su dukra Aušrine iš Gotlybiškių k. (Šakių r.) ne kartą dalyvavo LRT laidoje „Duokim garo“. Kvarteto narės yra  gavusios ne vieną apdovanojimą už muzikinių tradicijų tęstinumą šeimoje.

Kokybišką garsą renginio metu užtikrins UAB „Scenos servisas“.

Esant nepalankioms oro sąlygoms, susitikimas-koncertas vyks Marijampolės savivaldybės administracijos I a. salėje (J. Basanavičiaus a. 1).

Lietuvos Sąjūdžio Marijampolės skyriaus taryba

 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE