Šakių rajone cigarečių nešikus sučiupti padėjo belgų aviganis Džinas

Šakių rajone pasieniečiai su įkalčiais sulaikė kontrabandininkus, gabenusius 2 tūkst. pakelių cigarečių. Sprukti bandžiusius Jurbarko gyventojus tamsoje susekė tarnybinis belgų aviganis Džinas.

Trečiadienį vakare Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties skyriaus Pagėgių komandos pareigūnai ties Šakių rajono Rukšnių kaimu pastebėjo du įtartinus asmenis su nešuliais.

VSAT pareigūnai jau turėjo informacijos, kad šioje vietovėje ketinama gabenti neteisėtą krovinį. Kurį laiką nešikus stebėję pasieniečiai juos nusprendė sulaikyti, kai šie nutolo nuo valstybės sienos.

Į iš anksto parengtą pasalą patekę abu pažeidėjai metė nešulius ir, pasinaudodami tamsa, bandė sprukti. Nekart panašiose sulaikymo operacijose dalyvavęs tarnybinis belgų aviganis Džinas, dresuojamas Rociškių užkardos kinologo, abiem bėgliams nepaliko jokių galimybių. Keturkojis nesunkiai suuodė abu pažeidėjus ir padėjo pasieniečiams juos sučiupti.

Paaiškėjo, kad tai – 33 ir 38 metų Jurbarko gyventojai. Vyrai į Lietuvos gilumą gabeno savadarbėmis petnešomis tarpusavyje sukabintus 4 ryšulius, kuriuose iš viso buvo 2 tūkst. pakelių cigarečių „LF“ ir „Dakota“. Rūkalai pažymėti rusiškomis banderolėmis.

VSAT duomenimis, neteisėtas krovinys Lietuvą pasiekė Šešupe, kuria eina siena su Rusija.

Jurbarkiškiams dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėtos administracinės teisenos. Sulaikytieji po apklausos paleisti. Jiems įteikti šaukimai atvykti į teismą. Vyrams gresia baudos nuo 3500 iki 6000 eurų. Cigaretės saugomos Rociškių pasienio užkardoje.

 

VSAT Pagėgių pasienio rinktinės informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE