Šakiuose lankėsi projekto “Erasmus+” projekto dalyviai

Antradienį rajono savivaldybėje lankėsi tarptautinio ,,Erasmus+” projekto „Pakvaišę dėl sveiko gyvenimo būdo“ dalyviai iš Latvijos, Italijos, Graikijos, Jungtinės Karalystės, Ispanijos, Vengrijos ir Šakių miesto lopšelio- darželio „Berželis“Jie susitiko su savivaldybės mero pavaduotoju Bernardinu Petru Vainiumi, mero patarėjais Violeta Simonavičiene ir Edvinu Albrektu.

2016-2018 metais lopšelis – darželis „Berželis“ vykdo Erasmus KA2 tarpmokyklinių strateginių partnerysčių gerosios praktikos mainų tarptautinį projektą „Hooked onto healthy lifestyle“ („Pakvaišę dėl sveiko gyvenimo būdo“). Strateginės partnerystės projektai skirti remti švietimo įstaigų, jaunimo organizacijų, įmonių, vietos ir regionų valdžios bei nevyriausybinių organizacijų strategines partnerystes. Šis projektas įgyvendinamas kartu su projekto parneriais iš Ispanijos, Latvijos, Italijos, Graikijos, Jungtinės karalystės ir Vengrijos.

Pagrindiniai projekto uždaviniai: pagerinti kompetencijas plėtojant mokymosi visą gyvenimą užsienio kalbų įgūdžius, skatinti vaikus domėtis ir suprasti kultūrų įvairovę, mokytis iš kur atsiranda maistas ir kaip jis skirtingose šalyse naudojamas.  Svarbiausias tikslas – dalintis savo kultūros paveldu per kultūrinę ir sodininkystės kelionę integruojant menus, kompiuterines technologijos ir sodininkystės įgūdžius.

Projekto metu bus suteikta galimybė organizacijų darbuotojams aplankyti vieni kitus, dalintis patirtimi, mokytis vieni iš kitų, atlikti projekte numatytas veiklas – kurių pagrindinis tikslas- visiems tapti nors kiek sveikesniais Europos piliečiais.

Šakiuose šis projekto dalyvių vizitas – jau paskutinis.

Šakių rajono savivaldybės informacija 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas