Šakių kultūros centre įvyko iškilminga 2025 metų Lietuvos Graplingo Federacija metų apdovanojimų ceremonija, subūrusi sportininkus, trenerius, teisėjus, savivaldos atstovus ir visą graplingo bendruomenę iš Lietuvos.
Renginio metu pagerbti stipriausi sezono sportininkai NOGI ir GI disciplinose, treneriai, teisėjai bei sporto organizacijos. Šventinę atmosferą kūrė meninė programa, cirko pasirodymai ir Šakių kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestras.
2025 m. NOGI disciplinos 1 vietų laimėtojai:
Gustas Zimnickas (U9), Martynas Paulauskas (U11), Aurinta Balžekaitė (U11 mergaitės), Laimutis Stonkus (U13), Naglis Sakalauskas (U15), Darjana Tuchto (U15 mergaitės), Erik Kurajev (U17), Miglė Nemanytė (suaugusios), Deivid Tunkevič (suaugusieji), Mantas Gudiškis (meistrai).
2025 m. GI disciplinos 1 vietų laimėtojai:
Gustas Zimnickas (U9), Emilis Šimoliūnas (U11), Aurinta Balžekaitė (U11 mergaitės), Laimutis Stonkus (U13), Naglis Sakalauskas (U15), Darjana Tuchto (U15 mergaitės), Erik Kurajev (U17), Miglė Nemanytė (suaugusios), Deivid Tunkevič (suaugusieji), Mantas Gudiškis (meistrai).
Ypatinga akimirka – IGF grappling juodųjų diržų (danų) įteikimas sportininkams ir treneriams už aukštus sportinius pasiekimus bei reikšmingą indėlį į graplingo populiarinimą Lietuvoje.
Renginį sveikino ir apdovanojimus įteikė LGF prezidentas Kęstutis Smirnovas, Šakių rajono savivaldybės vicemeras Egidijus Peleckis, Europos Parlamento nario Aurelijaus Verygos biuro vadovė Vaida Pranarauskaitė, verslo partneriai ir federacijos rėmėjai.
Ačiū visiems sportininkams, treneriams, teisėjams, organizatoriams ir rėmėjams – kartu kuriame stiprią ir augančią graplingo bendruomenę

