Sasnavoje prasidėjo pavasariniai aplinkos tvarkymo darbai

Vis labiau šylant orams, kaimiškosios Marijampolės savivaldybės seniūnijos pradeda tvarkyti viešųjų erdvių aplinką. Sasnavos seniūnijoje pagal Užimtumo programą dirbantys 4 žmonės jau pradėjo viešųjų erdvių tvarkymo ir gražinimo darbus.

Pasak seniūnės Nijolės Smilgienės, šiuo metu tvarkoma gyventojų ypač mėgiama poilsiavietė Bitikų k. prie Sasnos užtvankos. 0,5 ha plote pjaunama žolė ir renkamos šiukšlės. Kad čia atvykstantiems poilsiautojams būtų dar patogiau, planuojama įrengti daugiau suolelių. Bus tvarkomos ir miestelio kapinės. Seniūnė džiaugiasi, kad prie aplinkos tvarkymo darbų aktyviai prisideda ir bendruomenės, kurių iniciatyva aplinka pražysta gėlėmis.

Aplinkos tvarkymo darbai Sasnavoje2

Pastaraisiais metais Sasnava išgražėjo: buvo užbaigtas „Sasnavos seniūnijos viešosios infrastruktūros sutvarkymo” projektas, kurio metu buvo sutvarkyta Žaliosios gatvės danga ir įrengtas pėsčiųjų takas, sutvarkyta Mechanizatorių gatvės danga, įrengtas pėsčiųjų takas nuo Mechanizatorių gatvės iki Klevinių kaimo, atnaujintos dvi kelio atkarpos, vedančios į Klevinių kaimą. Taip pat įrengti mažosios architektūros elementai: pandusas prie UAB „Sasnavos ambulatorijos“, suoliukai ir šiukšliadėžės.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE