Saulėtą vasaros dieną Poezijos parke pagerbti šių metų šimtukininkai

Neįprastai, kiek kitaip, bet brandos egzaminų sesija praėjo, o abiturientai jau raško savo uolaus mokymosi ir bemiegių naktų vaisius. Šiais metais jų užderėjo kaip niekada gausiai – net 41 abiturientas gavo 52 šimtukus!

Visus šimtukininkus į Poezijos parką pakvietė ir sveikino savivaldybės meras Povilas Isoda, kuris įteikė abiturientams sveikinimo raštus bei simbolines dovanas. Taip pat padėkų sulaukė ir šimtukininkus ruošę pedagogai, padėkos žodžiai skambėjo ir  jaunuolių tėveliams.

Marijampolė šimtukininkai„Sveikinu visus Jus pagaliau įveikus egzaminų sesija, pasiekti puikūs rezultatai parodo Jūsų brandų ir atsakingą požiūrį į mokslą. Tikiu, kad įgytos žinios ir gebėjimai padės Jums tolimesniame gyvenimo kelyje, kad priimsite teisingiausius ir geriausius Jums patiems sprendimus. Linkiu Jums nesustoti ir toliau būti smalsiais, aktyviais mūsų valstybės piliečiais. Būtent Jūs ir kursite mūsų Lietuvą ir Marijampolę“, – gražių, palaikančių žodžių negailėjo meras P. Isoda.

Geriausiai abiturientams šimtukus rinkti sekėsi anglų kalbos egzamine. Net 35 abiturientai įrodė, jog anglų kalba jiems sekasi puikiai ir pelnė aukščiausius įvertinimus. Aštuoni šimtukai buvo gauti lietuvių kalbos ir literatūros egzamino metu, po keturis – iš matematikos ir informacinių technologijų, vienas šimtukas – iš biologijos.

Daugiausiai šimtukų (27) pelnė 22 Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos abiturientai. Sūduvos gimnazijoje 8 abiturientai pelnė 10 šimtukų. Marijonų gimnazijoje 9 abiturientai surinko 10 šimtukų. Šv. Cecilijos gimnazijoje vienas abiturientas gali didžiuotis net trimis šimtukais, o suaugusiųjų mokymo centre viena abiturientė pelnė du šimtukus.

Marijampolė šimtukininkaiPasidžiaugti ir pasveikinti šių metų šimtukininkus kartu su meru P. Isoda atvyko ir LR seimo narys Dainius Gaižauskas, administracijos direktorius Karolis Podolskis, mero patarėja Agnė Pavelčikienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Asta Vaznienė ir kiti svečiai.Marijampolė šimtukininkai

Praėjusiais metais po abiturientų pagerbimo šventės abiturientai kartu su tėveliais ir mokytojais buvo pakviesti į pirmą kartą mero patarėjos A. Pavelčikienės iniciatyva organizuotą jaukią popietę Poezijos parko apsuptyje. Šiais metais džiaugdamiesi puikiu oru ir tokiais pat puikiais pasiekimais visi ir vėl susibūrė pabendrauti, pasidalinti patirtimis bei įkvepiančiais ateities planais.

 

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE