Savaitės MVP A. Pukelis: „Nebuvo nė vieno pokalbio su LKL klubu“

„7bet-NKL“ sezone praėjo tik dvi savaitės, o į naudingiausių žaidėjų sąrašą jau sugrįžo praėjusių metų reguliariojo sezono MVP – Aurelijus Pukelis.

Šilališkis antrąją savaitę per dvejas rungtynes fiksavo 23 taškų, 11,5 atkovoto kamuolio, 2 rezultatyvių perdavimų, 2 perimtų kamuolių ir 34,5 naudingumo balo statistiką.

Šakių „Vyčio“ garbę ginantis aukštaūgis atvedė komandą į pergales prieš „Kretingos“ ir „Šilutės“ ekipas, taip padėdamas komandai su keturiomis pergalėmis įsitvirtinti turnyrinės lentelės viršuje.

Krepšininkas po ketverių sužaistų rungtynių lygoje pagal rezultatyvumą užima trečiąją vietą (vid. 18,3 tšk.), o pagal naudingumo balų vidurkį yra antras (27,5).

A. Pukelis pokalbyje su nklyga.lt pasidalijo mintims apie kalbas dėl LKL, formą sezono pradžioje, 3×3 krepšinį, komandos naujokus ir lygos debiutantų neįvertinimą.

– Tapote antrosios savaitės MVP. Ar po truputį sugrįžtate į formą, demonstruotą praėjusiame sezone?
– Sunku pasakyti, vasara buvo daug 3×3 turnyrų, ta forma visą vasarą buvo panaši, plius minus geriau ar blogiau, tai tas įsibėgėjimas sezono pradžioje šiek tiek lengvesnis, nereikia ilgai laukti.

– Ar po praėjusio sezono, kuomet tapote reguliariojo „7bet-NKL“ sezono MVP, turėjote pasiūlymų iš LKL klubų?
– Visi dabar ir klausia, kada į LKL, kada į LKL. Realiai, per visą vasarą nebuvo nė vieno pokalbio su LKL klubu. Čia galbūt visiems atsakymas, kad klubai nenori manęs, tuomet tai ne nuo manęs priklauso.

– Ar vis dar yra noras persikelti į LKL, ar koncentruojatės į 3×3 krepšinį?
– Jei būtų pasiūlymas, tuomet būtų galima ir žiūrėti. Dabar svarstyti apie tai, ko nėra – sunku.

– Ar tarpsezoniu turėjote pasiūlymų iš kitų „7bet-NKL“ komandų ar užsienio klubų?
– Buvo pasiūlymų išvykti ir į užsienį ir į kitas „7bet-NKL“ komandas. Kuomet viskas gerai ten, kur esi dabar, kam kažkur vykti, tad čia ir likau. Sutariame gerai. Dėl užsienio buvo pasiūlymų, „Vyčio“ ekipa tikrai nedarė jokio spaudimo, nesakė, kad tu tik lik pas mus komandoje, jie man leido rinktis. Tiesiog, kai Šakiuose viskas yra gerai, keisti lokaciją ir išvykti į užsienį vien dėl to, kad išvykti – tikrai neverta.

– Kiek kelionės sezono viduryje į 3×3 turnyrus išmuša iš vėžių?
– Jei grįžti naktį, o kitą dieną jau rungtynės, tuomet kažkiek išmuša iš vėžių, bet jei turi bent vieną laisvą dieną, kažkiek yra laiko atsigauti, tuomet tokie dalykai nelabai turi įtakos. Jei iki rungtynių turi vieną treniruotę, tai net nesijaučia, spėji sugrįžti į tą ritmą.

– Ovidijus Varanauskas viename iš 3×3 turnyrų gynė „Jeddah“ ekipos garbę. Ar pats sulaukėte pasiūlymų prisijungti prie kitų šalių komandų?
– Neturėjau nei pasiūlymų, nei minčių. Nesusidėliojo toks variantas.

– „Vytis“ pasipildė jaunais krepšininkais, kaip vertinate jų įsiliejimą į komandą?
– Aš pamenu, kai pats atvykau į Šakius, buvau dar jaunesnis nei jie. Tie pirmi metai tikrai buvo sunkūs, reikėjo priprasti tiek prie rungtynių, tiek prie treniruočių. Tuo metu atėjau iš Šilutės, „7bet-NKL“ komandos, tačiau šiemet jaunimas atėjo iš Regionų krepšinio lygos (RKL), tai jiems yra toks perėjimas iš vienos lygos į kitą. Reikia treniruočių, laiko įsivažiuoti. Jaunimas yra darbštus, augs, jei norės, tikrai galės daug pasiekti, nes duomenis tikrai turi.

– Su „Kretingos“ komanda buvo gana klampios rungtynės, tačiau prieš „Šilutės“ ekipą komanda žaidė kur kas užtikrinčiau. Kas pasikeitė?
– „Kretinga“ – tokia nežinoma, nepažįstama komanda. Jie šiemet debiutuoja lygoje. Kai kurie žaidėjai žinomi, kiti ne. Galbūt toks rizikavimas buvo. Šiek tiek neįvertinome varžovų, o „Šilutė“ vis tiek yra viena iš stipresnių „7bet-NKL“ komandų, visada žaidžia gerai, turi gerą sudėtį, tad ta koncentracija buvo nuo pat pirmų minučių, tai manau ir leido demonstruoti gerą žaidimą bei pasiekti pergalę.

– Kokie tikslai šiame sezone?
– Jau mūsų treneris prieš sezoną garsiai pasisakė, jam atrodo, kad bus auksiniai metai. Nežinau, eisime į kiekvienas rungtynes, kovosime, o kas bus sezono pabaigoje – matysime. Niekas nežino, kaip viskas susiklostys, gali pasitaikyti traumų, įvairiai gali sezonas susiklostyti. Pavasarį bus galima vertinti viską.

Povilas Žiegis / NKL inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE