Antradienį Vilkaviškio rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) atstovai.
Susitikime su meru Algirdu Neiberka, Administracijos direktoriumi Vitu Gavėnu, administracijos specialistais bei seniūnijų seniūnais pristatyta elektroninių ryšių tinklų situacija Vilkaviškio rajono savivaldybėje.
RRT atstovai pateikė duomenis apie mobiliojo ryšio tinklų aprėptį bei kokybę, pristatė mobiliojo ryšio spartos matavimų rezultatus ir jų pokyčius pastaraisiais metais.
Pristatymo metu atkreiptas dėmesys į netolygų ryšio tinklų išvystymą skirtingose seniūnijose bei vadinamąsias „baltąsias zonas“, kuriose neužtikrinama pakankama ryšio sparta ir kokybė. Tokiose teritorijose sudaromos galimybės taikyti valstybės paramos priemones ryšių infrastruktūros plėtrai.
Susitikime taip pat aptarti elektroninių ryšių infrastruktūros plėtros klausimai, savivaldybės vaidmuo sudarant sąlygas tinklų vystymui bei bendradarbiavimo galimybės su ryšio operatoriais.

