Vilkaviškio rajono savivaldybėje lankėsi Vilkaviškio „Perlas-GO“, Vilkaviškio „NKA-Perlas-EWA“ ir Vilkaviškio „NKA-Perlas-Bilsta“ komandos, kurios šį sezoną pasiekė puikių rezultatų ir reikšmingomis pergalėmis garsino Vilkaviškio kraštą.
Sportininkus pasveikino Savivaldybės meras Algirdas Neiberka, administracijos direktorius Vitas Gavėnas bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Renata Nausėdienė. Komandoms įteiktos padėkos už pasiekimus, atkaklumą ir Vilkaviškio krašto garsinimą visoje Lietuvoje.
- Vilkaviškio „Perlas-GO“ – IV vieta Lietuvos nacionalinėje krepšinio lygoje ir II vieta Dariaus ir Girėno taurės varžybose;
- Vilkaviškio „NKA-Perlas-EWA“ – III vieta MKL U13 B diviziono čempionate;
- Vilkaviškio „NKA-Perlas-Bilsta“ – I vieta MKL U16 C diviziono čempionate.
Didžiuojamės jūsų ryžtu ir pasiekimais! Linkime dar daugiau pergalių ateityje!
Šaltinis:
Vilkaviškio rajono savivaldybė

