Šeimų ir šunų šventė džiugino šypsenomis ir vizginamomis uodegytėmis

Birželio 9 d., šeštadienį, Marijampolės stadione „Sūduva“ pirmą kartą vyko šventė, skirta šeimoms ir jų keturkojams geriausiems draugams. Į stadioną suplūdo įvairių veislių šuniukai, vedami gera nuotaika trykštančių jų šeimininkų. Buvo galima išvysti ir tokių šeimų, kurios dar nėra tvirtai apsisprendusios dėl augintinio priėmimo į šeimą, tačiau atėjo pasižiūrėti ir pasigrožėti. O pasigrožėti tikrai būta kuo – šuniukų įvairovė ir grožis kaustė žvilgsnį, o ir patys šuniukai atrodė džiaugėsi proga pasiuostyti. Ne mažesnį džiugesį patyrė ir mažieji, kurie turėjo galimybę kiekvieną šuniuką paglostyti, pakalbinti ir paprašyti tėčio ar mamos tokio pat į namus.

Vienas iš renginio organizatorių, šventės globėjas merės pavaduotojas Povilas Isoda, į renginį atvykęs su savo augintine labradore, džiaugėsi, kad renginys sudomino žmones, dėkojo šunų dresūros mokyklai „Komanda“ už iniciatyvą ir pažadėjo, kad tokias šventes bus stengiamasi organizuoti kasmet.

Renginyje šunų dresūros mokykla „Komanda“ mokė bendrų paklusnumo žinių, Marijampolės tarnybinės dekoratyvinės šunininkystės klubas „Draugas“ supažindino su šunų veislių įvairove, Lietuvos kinologų draugija buvo paruošusi įdomią programą, ypač patikusią vaikams. Karštą vasaros dieną keturkojai savo ištvermę rodė 100 m bėgimo varžybose, o jų stipri valia ir atsidavimas šeimininkui buvo išbandomi pagundų take.

Kalbinti šventės dalyviai džiaugėsi renginio idėja, o jų keturkojai draugai pritarė tam vizgindami uodegytes.  Visi keturkojų šeimininkai it susitarę tikino, kad būtent jų augintiniai yra patys geriausi – ir iš tiesų, nė vienas iš jų neklysta, nes šuniukų letenėlės tikrai palieka pėdsakus širdyse.

Marijampolės savivaldybės informacija 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas