Sėkmės istorija: Gintaras Matusevičius

Esu, Gintaras Matusevičius.  Marijampolės kolegijoje 2018 metais baigiau buhalterinės apskaitos ištęstines bakalauro studijas. Mano karjeros kelias prasidėjo 2014 metais. Po darbo užsienyje grįžęs į Lietuvą nusprendžiau, kad reikia išsikovoti vietą po saule čia – Lietuvoje. Svarsčiau, kur stoti, arčiausiai buvo Marijampolės kolegija, todėl pasirinkau būtent šią aukštąją mokyklą. Iš visų siūlomų specialybių pasirinkau buhalterinės apskaitos ištęstines studijas, nes labai patinka matematika – skaičiai man „kalba“. Tuo metu mano tikslas buvo paprastas: įgijęs šią specialybę „prasimušiu“ bet kur –  Suvalkijoje daug smulkaus  ir vidutinio verslo įmonių, buhalteriai reikalingi, įsibėgėsiu. Kaip paaiškėjo vėliau, tikrai neklydau.

Trečiojo kurso pradžioje profesinės veiklos praktiką atlikau  sėkmingai buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančioje įmonėje. Vadovė patikėjo mano kompetencija. Vėliau, gerų rekomendacijų iš dėstytojų dėka, buvau priimtas praktikai dar vienoje įmonėje. Jau trečiojo kurso pabaigoje lektorės Birutės Petrošienės ir dekano Vlado Beržanskio rekomendacijų dėka įsidarbinau Marijampolėje kelionių agentūroje „Jotva“ buhalteriu. Gavau neįkainojamos patirties apskaitos ir turizmo srityse. Paskaitų metu įgytos žinios ir įgūdžiai labai pravertė, taip pat man  buvo sudarytos sąlygos dalyvauti visuomeninėje veikloje, tarptautinėse mokslinėse konferencijose. Smagu jausti paramą iš dėstytojų kolektyvo, kai žinai, kad jiems rūpi, kad studentai ne tik įsisavintų žinias, bet tas žinias pritaikytų praktikoje. Paskaitų metu buvo puikiai paskirstytas laikas tarp praktinių ir teorinių užsiėmimų. Studentai ruošiami ne tam, kad gautų diplomą, bet kad baigę studijas susirastų darbą ir būtų konkurencingi darbo rinkoje.

Esu be galo dėkingas, Marijampolės kolegijos dėstytojų kolektyvui, už suteiktas žinias, paramą ir visokeriopą pagalbą. Čia gera sugrįžti!

 

Gintaras Matusevičius

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas