Sėkmingas MSC sportininkų pasirodymas Europos jaunimo šaškių čempionate Turkijoje

Balandžio 24d.-gegužės 1d. Turkijoje Kemero mieste vyko Europos jaunimo 64 šaškių čempionatas. Varžybose dalyvavo ir stipriausių Lietuvos šaškininkų delegacija, tarp kurių puikius rezultatus demonstravo ir 6 prizines vietas iškovojo du MSC auklėtiniai Audrius Domarkas ir Meinardas Martynaitis.

A. Domarkas U20 amžiaus grupėje iškovojo du sidabro medalius žaibo ir greitųjų šaškių rungtyse, o klasikinėse šaškėse buvo trečias.

M. Martynaitis U11 amžiaus grupėje greitosiose šaškėse tapo Europos čempionu, žaibo šaškių rungtyje užėmė 2 vietą, o paskutinę varžybų dieną iškovojo dar vieną čempiono titulą klasikinėse šaškėse. Sportininkus treniruoja tr. Jonas Navickas ir Vitas Labutis.

Bendroje komandinėje įskaitoje Lietuvos šaškių rinktinė iškovojo 3 vietą nusileisdama Baltarusijos (1 vieta) ir Rusijos (2 vieta) šaškininkų komandoms.

Džiaugiamės ir didžiuojamės neeiliniais sportininkų pasiekimais.