Semtasi žinių apie kvepalų kūrimą

Kovo 8-oji – tai Tarptautinė moterų solidarumo diena. Šios dienos esmė labai dažnai pamirštama, ir kartais tiesiog tampa pagarbos moteriai diena.

Turbūt nenuslėpsime, kad kiekviena nori įkvėpimo, poilsio, kūrybos, naujų idėjų, daugiau šventiškų akimirkų, daugiau supratimo ir meilės. Todėl Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filiale veikiantis Sūduvos buhalterių klubas, kuriam vadovauja D. Liukinevičienė, susirinko trečiadienį į renginį „Kaip gimsta kvepalai“.

Filialo direktorius E. Ulevičius pasveikino moteris su pavasario švente, palinkėjo geros pavasariškos nuotaikos, sveikatos, būti aktyviomis.

Stebuklinga galia, esanti mažajame kvepalų flakone, teikia malonumą ne tik tam žmogui, kuris jais naudojasi, bet ir jį supantiems žmonėms.  Geri  kvepalai padeda pasijusti žavingiems, o jų pirkimas kelia nuotaiką. Moterys galėjo išsirinkti pagal joms patikusį skonį komponentus ir pasigaminti kvepalus.

Kvepalai turi savo istoriją, apie juos labai įdomiai papasakojo bei padėjo juos pasigaminti klubo viešnia Aušra Stadalytė.

Kvepalų brandinimo laikas – apie šešios savaitės. Todėl klubo narės vėl rinksis balandžio viduryje ir galėsime pasikvėpinti savo sukurtais kvepalais, juk moterys labai kūrybingos.

Jeigu ką domina bendravimas, naujų idėjų ieškojimas prašome užsukite į  KPPA Rūmų  Marijampolės filialą, visuomet esate laukiami.  Mūsų Rūmų vizija: patikimumas, partnerystė, progresyvumas.

Sūduvos buhalterių klubo informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.