„Senųjų Antupių“ kaimo bendruomenė tvarkė pavėsinę

Kaimo bendruomenė „Senieji Antupiai“ kartu su neformalia Antupių kaimo jaunimo organizacija šiais metais teikė paraišką Vilkaviškio rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų  rėmimo programos konkursui pagal projektą „Sportuokime visi, sportas – sveikata“.

Senųjų Antupių pavėsinėProjekto metu buvo planuojama įsigyti permatomus pakeliamus tentinius uždangalus pavėsinės atviroms sienoms pridengti ir surengti draugiškas tinklinio varžybas. Projektui vykdyti gauta 510,00 eurų.

„Senųjų Antupių“ kaimo bendruomenėje ir aplinkinių kaimų teritorijoje gyvena apie 350 žmonių. Bendruomenė neturi savo namų, todėl visus susirinkimus vykdo pavėsinėje, kuri labai atvira ir yra tik viena uždara siena. Šių permatomų tentų pagalba bus sukurta jaukesnė aplinka ypač rudenį ir žiemą sportuojantiems, susirinkimų metu susirinkusiems pasislėpti nuo vėjo, lietaus ar sniego.

Ateityje numatoma toliau tvarkyti sporto aikštynus, organizuoti sportines varžybas, rengti įvairias paskaitas, organizuoti jaunimo bei vyresnių bendruomenės gyventojų užimtumą.

Senųjų Antupių tinklinio varžybosVilkaviškio savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE