Senutėlis „golfukas“ klampina baudžiamojon atskomybėn

Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (toliau – apskr. VPK) kovo 18 d. ryte gavo marijampoliečio (g. 1991 m.) pranešimą, kad ryte apie 9 val. pasigedo savo automobilio „VW Golf“ (1994 m.), kurį vakare buvo pastatęs automobilių stovėjimo aikštelėje Marijampolėje Jaunimo g. Automobilio savininkas savo dingusį automobilį įvertino 500 eurų.

Tą pačią dieną apie 22 val. Marijampolės apskr. VPK Kalvarijos policijos komisariato pareigūnai Kalvarijoje J. Basanavičiaus g. pastebėjo keliu pavojingai manevruojantį automobilį  “VW Golf”. Sustabdę jį, pareigūnai pastebėjo, kad vairuotojas neblaivus (jam buvo nustatytas girtumas – 1,76 prom. alkoholio). Paaiškėjo, kad vaikinas (g. 1997 m.) – Vilkaviškio r. sav. gyventojas. Negana to, kad  buvo neblaivus, jis net neturi teisės vairuoti automobilį.

Tačiau pareigūnams atlikus įprastą procedūrą – patikrinus automobilio identifikacijos numerį, paaiškėjo, kad „golfukas“ vogtas (taip, tai tas pats iš Marijampolės Jaunimo g. dingęs automobilis) ir pakeisti jo valstybiniai numeriai.

Įtariamasis sulaikytas, jam gresia baudžiamoji atsakomybė.

Marijampolės apskr. VPK informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.