Šeštasis Šv. Jurgio meno sezonas: kultūrinė atgaiva netradicinėse erdvėse

Aukšto lygio meninė programa, dominanti ne tik muzikos profesionalus, bet ir kiekvieną žingeidų klausytoją, šiemet dovanojo šešis unikalius koncertus netradicinėse Marijampolės erdvėse.

Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis džiaugiasi, kad būtent Marijampolė yra tapusi šio, savo lygį turinčio, festivalio namais. „Šv. Jurgio meno sezonas kiekvienais metais paverčia Marijampolę kultūros sostine. Unikalūs koncertai dovanojo galimybę kiekvienam klausytojui atrasti tai, kad miela ir džiugina širdį. Po visiems sunkaus periodo Šv. Jurgio meno sezonas tapo kultūrine atgaiva ir pakvietė visus išeiti iš namų, pabendrauti, pasimėgauti profesionalia muzika ir įkvėpti optimizmo jausmo,“ – apie festivalį kalba A. Visockis.

Festivalio sumanytojas Edmundas Seilius, kilęs iš Sūduvos krašto sako, kad būtent šiam kraštui už valstybingumą turi būti dėkinga visa Lietuva. Dar prieš penkerius metus, galvodamas apie turtingą Sūduvos istorinį paveldą ir norėdamas šiam klestinčiam kraštui atnešti profesionalios muzikos natų Edmundas Seilius pradėjo Šv. Jurgio meno sezoną.

„Nuoširdžiai dėkoju Edmundui Seiliui už tai, jog Marijampolė žengia koja kojon su sostinės ir pasaulio scenos atlikėjais bei vyraujančiomis madomis. Linkiu stiprybės ir kūrybinio polėkio ruošiant kitų metų festivalio programą. Mes jau nekantriai laukiam septintojo Šv. Jurgio meno sezono!“, – festivalio sumanytojui dėkoja Artūras Visockis.

 

Zeniaus Sakalausko nuotraukos

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE