Marijampolės „Sūduva“ 2026 metų Toplygos sezoną pradėjo lygiosiomis 0:0 išvykoje su „Panevėžiu“.
Marijampoliečiai labai gerai pradėjo dvikovą ir pusę kėlinio visiškai kontroliavo padėtį aikštėje. Pavojingiausia proga buvo sukurta 23 min., kai po Amadou Sabo smūgio šeimininkus nuo įvarčio išgelbėjo virpstas.
Kėlinio viduryje dvi šeimininkų atakos baigėsi smūgiais į marijampoliečių vartų plotą, tačiau abukart su jais susitvarkė Ignas Plūkas.
Vėliau „Sūduva“ surengė dar vieną labai pavojingą ataką, bet panevėžiečius gelbėjo vartininkas Vytautas Černiauskas arba smūgiai buvo netaiklūs.
Keletą savo progų turėjo ir šeimininkai, bet ir jiems pasiųsti kamuolio į tinklą nepavyko.

