Šią vasarą Marijampolėje dar daugiau pramogų

Jau tapo įprasta, kad iš didesnių Lietuvos miestų ar užsienio grįžę marijampoliečiai drąsias verslo idėjas įgyvendina savo gimtajame mieste. Tokiais atvejais savivaldybės administracija turi skubiai pritaikyti esamą teisinį reglamentavimą, kad planuojama veikla galėtų būti vykdoma.

Gegužės 25 d. Savivaldybės tarybai buvo pateiktas siūlymas dėl Vietinės rinkliavos už leidimo prekiauti ar teikti paslaugas Marijampolės savivaldybės tarybos nustatytose viešosiose vietose išdavimą tvarkos aprašo pakeitimo.

Savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Marozas sako, kad pritarus pakeitimams pasidarė aiškūs reikalavimai teikiantiems paslaugas, taip pat palengvėjo paslaugų administravimas: „Teikiant paslaugas viešosiose vietose bei renginių metu atsiranda poreikis organizuoti pasivažinėjimo kinkomuoju transportu, jodinėjimo poniais paslaugas. Todėl siūloma į Aprašą įtraukti pasivažinėjimo kinkomuoju transportu, jodinėjimo paslaugą ir nustatyti vietinės rinkliavos dydį. Jau pernai aktyvūs verslininkai pradėjo teikti vandens batuto paslaugą, taip pat atsirado asmenų, besidominčių galimybe plėsti vandens pramogų pasiūlą ir planuojančių pasiūlyti pasiplaukiojimą pramoginiu laivu. Todėl būtina išplėsti paslaugų sąrašą ir nustatyti rinkliavos dydį už laisvalaikio pramogų paslaugas ant vandens. Rinkliavos dydį už šias paslaugas siūloma nustatyti už vieną dieną, už mėnesį ir renginio metu“.

Vicemeras pabrėžė, kad iš pradžių Plėtros, ūkio ir verslo vystymo komitetui pateiktame siūlyme buvo numatytos didesnės vietinės rinkliavos sumos, tačiau po diskusijų buvo pritarta sumažinti siūlomas vietinės rinkliavos sumas. Kai kurių rinkliavų sumos buvo sumažintos beveik dvigubai, tikintis, kad palankesnės sąlygos padės pritraukti daugiau susidomėjimo atsirandančia nauja verslo sritimi.

P. Marozas taip pat džiaugėsi, kad pietinėje Marijampolės dalyje esantis II tvenkinys tampa aktyvaus laisvalaikio ir pramogų sutelkimo vieta. Anot vicemero, savivaldybės administracija yra pasirengusi sudaryti sąlygas įvairiems verslo projektams. Jis taip pat tikisi, kad šią vasarą Marijampolės savivaldybėje sulauksime naujų ir įdomių laisvalaikio pramogų.

Primename, kad norintys teikti laisvalaikio paslaugas viešosiose vietose turi kreiptis dėl Leidimo prekiauti ir (ar) teikti paslaugas viešosiose vietose išdavimo. Leidimai išduodami ir elektroniniu būdu.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE